Napił się piwa i… dostał 4 mandaty

W minioną sobotę, 24 października, po godzinie 12.00 żorscy policjanci interweniowali w jednym z osiedlowych barów. Powodem było złamanie aktualnych obostrzeń przez właściciela lokalu, który pomimo zakazu, sprzedawał klientom piwo.

Mężczyzna próbował wytłumaczyć się złą interpretacją obowiązującego od tego dnia prawa i twierdził, że nie miał świadomości, iż ogródek piwny, przynależny do baru, jest miejscem, w którym również obowiązuje zakaz działalności stacjonarnej.

Podczas gdy policjanci rozmawiali z właścicielem lokalu, w ogródku piwnym alkohol spożywało trzech mężczyzn. W pewnej chwili jeden z nich wszczął

Mężczyzna został ostatecznie ukarany czterema mandatami karnymi, które w tym momencie przyjął z pokorą… (fot. pixabay)

awanturę ze stróżami prawa i wymachując rękoma oraz używając słów nieprzyzwoitych zaczął wyrażać negatywne zdanie na temat obowiązującego prawa i rządzących. 63-latek, podobnie jak drugi z mężczyzn, odmówił przyjęcia mandatu karnego, a po zakończeniu interwencji wybiegł z ogródka piwnego i pięściami uderzał o maskę nieoznakowanego radiowozu.

Agresywny klient został ostatecznie doprowadzony do komendy, gdzie po chwili, gdy ochłonął, wyraził skruchę i przeprosił za swoje zachowanie. Mężczyzna został ostatecznie ukarany czterema mandatami karnymi, które w tym momencie przyjął z pokorą. (źródło: KMP Żory)

Wpisy na temat “Napił się piwa i… dostał 4 mandaty”

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny