Nasi pokonali maraton w Gorcach

Patryk Zabrzewski

Piotr Lilla i Patryk Zabrzewski mają za sobą bardzo udany i… wyczerpujący start w niezwykle wymagającej biegowej imprezie Gorce Ultra Trail. Duet zawodników Klubu Biegacza Fartlek, a zarazem wieloletnich reprezentantów Klubu Wysokogórskiego, wystartował na najdłuższym z dystansów, liczącym niemal 40 km o przewyższeniu 2220 m i wiodącym m.in. przez Lubań. Warto podkreślić, że Piotr Lilla zdołał stanąć na podium open tej imprezy!

Piotr Lilla pokonał zimową trasę w Gorcach w czasie 5 godzin, 2 minut i 39 sekund, tracąc do zwycięzcy, krakowianina Wojciecha Ścieszki zaledwie niespełna dwie minuty. Podium uzupełnił Sebastian Strumnik z Nowego Dworu Mazowieckiego, który finiszował z czasem 5:04:43.

Drugi z naszych zawodników Patryk Zabrzewski pojawił się na mecie jako szesnasty, notując rezultat 5:30:35, który dał mu zarazem czternastą lokatę wśród mężczyzn. Dodajmy, że duet naszych zawodników mógł liczyć na wsparcie na trasie (tzw. support) ze strony lidera Kyndra Virtual Trail Tomasza Nowickiego.

Przypomnijmy, że Lilla i Zabrzewski dołączyli do Klubu Biegacza Fartlek w ostatnich tygodniach.

Fot. Facebook / KB Fartlek
Źródło: Facebook / KB Fartlek, b4sport.pl

Tomasz Nowicki i Piotr Lilla
Piotr Lilla na trasie
Patryk Zabrzewski
Na trasie Gorce Ultra Trail

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?