Nasze siatkarki z Pucharem Glinki!

Siatkarki JKS SMS z Małgorzatą Glinką; fot. Facebook / JKS SMS Jastrzębie

Siatkarki JKS SMS Jastrzębie z kompletem zwycięstw (!) wygrały Ogólnopolski Turniej Minipiłki Siatkowej o Puchar Małgorzaty Glinki, który odbył się w miniony weekend w Miliczu. Podopieczne Artura i Marty Olszowskich pozostawiły w pokonanym polu w najstarszej z kategorii wiekowych (czyli w “czwórkach”) ponad tuzin rywali, dokładając do drużynowego sukcesu także indywidualny tytuł MVP dla Julii Sosny.

W decydującym o złocie spotkaniu uczennice Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego pokonały MKS MOS Wieliczka, który tym samym musiał zadowolić się srebrem. Milickie podium uzupełnił UKS Ares Nowa Sól, a poza tymi trzema drużynami w zmaganiach “czwórek” brały też udział zespoły m.in. z Krotoszyna, Sulechowa, Świdnicy czy Miękini.

Kadra “czwórek” JKS SMS: Zuzanna Niemczyk, Julia Sosna, Magdalena Kawecka, Natasza Świerzyńska, Paulina Kania.

Dodajmy, że także młodsze koleżanki triumfatorek spisały się w Miliczu bardzo dobrze. W kategorii “trójek” JKS SMS Jastrzębie zdobył brązowy medal i stanął na podium obok MKS MOS Wieliczka i Kaemki Starogard Gdański. Z kolei w najmłodszych “dwójkach” nasze siatkarki uplasowały się tuż za strefą medalową, ustępując Jedynce Milicz, UKS Miękinia i – ponownie – rywalkom z Wieliczki.

Kadra “trójek” JKS SMS: Milena Gajewska, Zuzanna Nowakowska, Małgorzata Grech, Agnieszka Kasprzak.
Kadra “dwójek” JKS SMS: Zuzanna Olszowska, Wiktoria Leksa, Zuzanna Pilch.

Warto wspomnieć, iż na podsumowanie zmagań nasze reprezentantki skorzystały z okazji do wspólnego zdjęcia z patronującą imprezie słynną Małgorzatą Glinką, uważaną za jedną z najwybitniejszych polskich siatkarek w historii i dwukrotną mistrzynią Europy.

Źródło: Facebook / JKS SMS Jastrzębie, Facebook / Glinka Academy Official

Komentarze

    1. Gratulacje dla dziewcząt “4” i sztabu utrzymującego dziewczyny na wysokim poziomie, indywidualnie całuski i uściski dla mojej kochanej wnusi Magdaleny. Brawo i “złota” w każdej następnej rozgrywce.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Najnowsze informacje

Zapowiedzi

Galerie zdjęć

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny