Nie mógł pogodzić się z rozstaniem. Czekał na nią w parku…

W piątek, 11 grudnia, przed godziną 22.00 policjanci z Komisariatu Policji w pobliskich Rydułtowach zostali powiadomieni o leżącej i nie dającej oznak życia kobiecie, której nie odstępował będący na miejscu pies. Przybyłe na miejsce służby ratunkowe oraz policjanci potwierdzili, że doszło do zabójstwa. Obrażenia, które posiadała 49-letnia mieszkanka Rydułtów, wskazywały na atak z użyciem ostrego narzędzia, przypuszczalnie noża.

fot. pixabay

Dzień później zatrzymano podejrzewanego o ten czyn 67-latka, który, jak się okazało, znał ofiarę – spotykał się z nią dwa lata temu. Pomimo upływu czasu, nie mógł pogodzić się z rozstaniem. Mężczyzna czekał na swoją byłą partnerkę w parku, a kiedy wyszła, jak było to w jej zwyczaju, na spacer z psem – zaatakował.

Śledczy na miejscu zdarzenia przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady i przesłuchali wielu świadków. Jedna rzecz nie dawała im spokoju, pies ofiary, który został z nią do końca i prawdopodobnie próbował obronić. To właśnie naprowadziło kryminalnych na trop sprawcy. Świeże ślady pogryzienia przez psa na nodze napastnika pozwoliły na wytypowanie podejrzanego. W momencie ich ujawnienia, mężczyzna przyznał się do zbrodni i wskazał przedmiot, którym zaatakował ofiarę. Dzisiaj mieszkaniec Rydułtów usłyszał zarzut zabójstwa. Grozi mu dożywotnia kara więzienia. (źródło: KPP Wodzisław Śląski)

  1. Do Floki ciebie to nawet nienormalna nie chciała by lub będzie odstawiała ta normalna na pobocze. Miranda da radę bo my dziewczyny zawsze na wierzch wypłyniemy. I jeleni zawsze złapiemy nie ten jeleń to następny będzie. Facet to jest śmieszny ludek który biega dookoła naszego palca. Wykonuje to co ten palec pokaże.

 1. 67 lat a zachowaniem przypomina młodego szaleńca który w sytuacjach stresowych działa na ślepo teraz przyjdzie zgnić w wiezieniu ,a sąd Boży już ma dla niego potępienie wieczne

  1. Tylko kara śmierci. Przyjął by ją ze zrozumieniem.
   A co do „wiecznego potępienia”, to wszystko zależy od Boga. On będzie wiedział, czy ktoś szczerze żałuje za swoje niecne czyny…

 2. I co dziadusiu chciałeś mieć młódkę ale młódka nie chciała mieć dziadusia. I co dziadusiu zamiast rzikać do pana buczka będziesz dziennie po apelu odbierać suchy chleb i yrbate

 3. Bo faceci to są jedank chory gatunek oni nie mogą się zawsze pogodzić że dostaja kopa w zad kiedy ich nie chcemy zawsze sobie w łepetynach ukłądają ze bea tylko oni jedyni nie nadaje się taki to trzeba podziękować jemu. Niech teraz głupi facet zgnije w tym wiezieniu szkoda psiaka że musiał przezyć też traumę kiedy jego opiekunka odeszła

  1. Wy baby to jesteś strasznie zdrowy gatunek, myślicie że możecie sobie bezkarnie robić z facetami co wam się podoba i odstawiać na boczny tor bo macie takie widzimisie, to nie wy, kobiety, decydujecie czy facet ma od was odejść czy nie tylko MY ,faceci. A jak macie jakieś wątpliwości co do tego to właśnie jest na to rozwiązanie.

   1. To ty jesteś właśnie z tego chorego gatunku i chciałbyś sobie tu pomarzyć że ty decydujesz że kobieta ma odejsć to tylko twoje marzenia. Chłopczyku zapamiętaj takich jak ty mizoginów to się przezuwa i wypluwa jak pestkę. To my teraz decydujemy ile z wami chcemy być czasem trzeba takiego wydoić z kasy i odstawić na boczny tor jak się trafi inny superekspres . Jak ktoś nie nadaje się do związku to się go po prostu wystawia za drzwi. zapamiętaj mizogin sobie raz na zawsze!

   1. Brawo!!! Bo jak się teraz na facetów patrzy i do tego jak juz nie mogą się sprawdzic w łózku to faktycznie lepiej być odmienna.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry