Nie ryzykuj! Nie płać za podróż!

Do końca września uczniowie powinni zaktualizować swoje e-bilety, przedstawiając w MZK legitymację szkolną ważną na rok szkolny 2020/2021. Studenci mają na to czas do końca października. Oczywiście, przedłużenia ulgi można dokonać także po przekroczeniu tych terminów. Należy jednak pamiętać, że do czasu aktualizacji e-biletu korzystanie z przejazdów ulgowych jest niemożliwe.

Jak informuje MZK, zasada ta obowiązuje również w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie uczniowie i studenci mogą liczyć na bezpłatne przejazdy. Brak aktualizacji Karty Jastrzębianina powoduje jej nieważność, a więc obowiązek zapłaty za podróż. Przypomnijmy, że z Karty Jastrzębianina

Aktualizacji karty (przedłużenia ulgi) można dokonać w jastrzębskim Biurze Obsługi Klienta MZK przy ul. Przemysłowej 1 oraz punkcie MZK znajdującym się w „Małej Galerii” przy alei Piłsudskiego, a także na Dworcu Autobusowym w Wodzisławiu Śląskim (Galeria Karuzela)

mogą korzystać mieszkańcy tego miasta: uczniowie do 21 roku życia oraz studenci do 25 roku życia (studenci medycyny o rok dłużej).

Aktualizacji karty (przedłużenia ulgi) można dokonać w jastrzębskim Biurze Obsługi Klienta MZK przy ul. Przemysłowej 1 oraz punkcie MZK znajdującym się w „Małej Galerii” przy alei Piłsudskiego, a także na Dworcu Autobusowym w Wodzisławiu Śląskim (Galeria Karuzela). Jest to możliwe także w punktach mobilnych MZK, które od kilku dni działają w naszym regionie. Dzisiaj, 24 września – Rydułtowy (Rydułtowskie Centrum Kultury) i 25 września – Żory (Centrum Przesiadkowe Dworzec Żory). Punkty są czynne w godz. 12.00-17.00.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry