Nie siedź w domu, leć do lasu

Z dniem 11 stycznia ruszył trzeci etap Kyndra Virtual Challenge. Jak informują organizatorzy tej pół-wirtualnej biegowej rywalizacji, licząca ok. 7 km trasa została już oznaczona specjalnymi pomarańczowymi znakami, które zostały zamieszczone na drzewach Lasu Kyndra.

– Tym razem czeka was 7 km ścieżek leśnych z dwoma sprintami po Drodze Pożarowej, która otwiera i kończy bieg. Miłej zabawy! Pamiętajcie, żeby zapisać się na KVT3. Do zobaczenia w naszym lesie – czytamy na profilu Klubu Biegacza Fartlek na Facebooku.

W dniu rozpoczęcia zmagań na liście startowej mamy dwadzieścia osób, które zamierzają w dogodnym dla siebie momencie pokonać siedmiokilometrową trasę. Zgłaszanie wyników z trzeciego etapu trwa do 22 stycznia. Następnie ruszy czwarty i ostatni etap zawodów.

Zapisy do trzeciego etapu KVT [dostartu.pl] >>

Dodajmy, że zakończyła się już rywalizacja na drugim etapie zmagań (dystans 8,5 km). Według deklarowanych czasów najlepszy okazał się Tomasz Wiśniewski (37:53) przed Piotrem Spyrką (38:19) i Piotrem Lillą (38:59). Wśród pań najlepszy wynik zanotowała znana z kolarskich sukcesów Joanna Kopciowska-Wątroba (44:09) przed Barbarą Piwiszkis (49:04) i Gabrielą Haratyk (49:31). Ostateczne wyniki tego etapu zostaną podane po oficjalnej weryfikacji przez organizatorów.

Źródło: Facebook / KB Fartlek

Komentarze

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Najnowsze informacje

Zapowiedzi

Galerie zdjęć

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny