“Nie truj sąsiada!”

fot. pixabay

„Weź udział w antysmogowych konsultacjach” – zachęcają magistraccy urzędnicy. I precyzują: „W spotkaniu mogą wziąć udział osoby zainteresowane wymianą kotła czy montażem fotowoltaiki”.

Spotkanie w ramach kampanii informacyjnej „Nie truj sąsiada!” odbędzie się w Jastrzębiu-Zdroju 2 lutego 2021 roku w godzinach 16.00-20.00. Konsultacje odbędą się w trybie zdalnym. Aby w nich uczestniczyć, należy przesłać zgłoszenie na adres konsultacje@planergia.pl lub zapisać się telefonicznie pod numerem 732 888 349. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

  1. Jak tak dbacie to od września na ul. Konduktoskiej nie jest podłączony dom przed krórym jest napełniony rurociąg gazowy z reduktorem i nie można zabudować licznika bo brak na mapce naniesionej kreski. Bzdury, bzdury, bzdury, nie truj sąsiada. Pobożne życzenie, a my (urzędnicy) robimy “swoje”.

  2. Do /Z Bratków – całkowicie się z Tobą zgadzam karać karać tych cwaniaków ekologicznych co ciekawe pali czym popadnie a pod domem stoją po dwie fury a z komina wydobywa się smród opon i plastików .Winę za taki stan rzeczy ponosi UM. KONIEC z tłumaczeniem a zacząć działać , straż miejską postawić w stan konieczności oraz urzędników ochrony środowiska , a nie paplać i paplać jak to jesteśmy zatruwani .

  3. A w niedziele do kościoła leci, on taki katolik gumiakami pali może kler z ambony przekona karać i to nie mandatem za 20 zł!

  4. Pieprzenie o szopenie. Po prostu karać kopciuchów zwiekszyc kontrole, niech dron lata i pobiera próbki. Sąsiedzi niech zgłaszją takich sąsiadów i nie patrzeć na gadki, że to ktoś donosi bo to jest troska o swoje zdrowie i innych a jak taki dureń jeden z drugim co pali byle czym nie rozumie to karać go sowicie. aż rozumu nabędzie.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Skup aut

Skup, złomowanie samochodów.
Gotówka i umowa od ręki.
Dojazd do klienta.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny