Jastrzębski Węgiel

PlusLigaI rundaII runda
GKS Katowice3:0 (d)17.12 (w)
AZS Olsztyn3:1 (d)21.12 (w)
LUK Lublin3:1 (w)28.12 (d)
Warta Zawiercie3:0 (d)07.01 (w)
BBTS Bielsko-B.3:0 (w)14.01 (d)
Stal Nysa3:0 (w)21.01 (d)
Trefl Gdańsk3:0 (w)28.01 (d)
Asseco Resovia3:0 (d)04.02 (w)
Projekt Warszawa3:1 (w)11.02 (d)
Barkom Lwów3:0 (d)18.02 (w)
Ślepsk Suwałki3:0 (w)04.03 (d)
Cuprum Lubin1:3 (d)11.03 (w)
Skra Bełchatów03.12 (w)18.03 (d)
Czarni Radom06.12 (d)25.03 (w)
ZAKSA Kędzierzyn11.12 (d)01.04 (w)
Ćwierćfinał08-19.04
Półfinał22-30.04
Finały03-17.05
Liga Mistrzów
Vojvodina Nowy Sad3:0 (d)11.01 (w)
Montpellier UC3:1 (w)13.12 (d)
VfB Friedrichshafen3:1 (w)25.01 (d)
PlusLiga
1.Jastrzębski Węgiel123311-1
2.Asseco Resovia122910-2
3.Warta Zawiercie122910-2
4.ZAKSA Kędzierzyn12259-3
5.Trefl Gdańsk12217-5
6.Stal Nysa12206-6
7.Skra Bełchatów12195-7
8.Ślepsk Suwałki11186-5
9.GKS Katowice12177-5
10.Projekt Warszawa12145-7
11.LUK Lublin12144-8
12.AZS Olsztyn11135-6
13.Cuprum Lubin12135-7
14.Barkom Lwów (b)12112-10
15.Czarni Radom1272-10
16.BBTS Bielsko-B. (b)1221-11
Liga Mistrzów
1.1. Jastrzębski Węgiel393-0
2.VfB Friedrichshafen352-1
3.Montpellier UC210-2
4.Vojvodina Nowy Sad200-2

Nie tylko PlusLigą kibic żyje

Fot. Facebook / Akademia Talentów JW

Juniorzy Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla (U19) po wygraniu Mistrzostw Śląska oraz ćwierćfinałów Mistrzostw Polski rozpoczynają w piątek walkę o wielki krajowy finał. Hala Sportowa (czyli dawna Kurnik Arena) będzie gościć w dniach od 4 do 6 marca jeden z czterech turniejów półfinałowych, z którego dwie najlepsze ekipy awansują do najlepszej ósemki w Polsce.

Obok podopiecznych trenera Dariusza Luksa na obiekcie przy ul. Reja wystąpią też Chełmiec Wałbrzych, Joker Piła i Szamotulanin Szamotuły. Nasi Akademicy zapraszają wszystkich kibiców siatkówki do wspierania naszej drużyny. W końcu nie samą PlusLigą fan volley’a żyje!

Terminarz gier

Piątek
16:00 Akademia Talentów JW – Szamotulanin Szamotuły
19:00 Chełmiec Wałbrzych – Joker Piła

Sobota
11:00 Szamotulanin Szamotuły – Joker Piła
14:00 Akademia Talentów JW – Chełmiec Wałbrzych

Niedziela
11:00 Chełmiec Wałbrzych – Szamotulanin Szamotuły
14:00 Joker Piła – Akademia Talentów JW

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PlusLigaI rundaII runda
GKS Katowice3:0 (d)17.12 (w)
AZS Olsztyn3:1 (d)21.12 (w)
LUK Lublin3:1 (w)28.12 (d)
Warta Zawiercie3:0 (d)07.01 (w)
BBTS Bielsko-B.3:0 (w)14.01 (d)
Stal Nysa3:0 (w)21.01 (d)
Trefl Gdańsk3:0 (w)28.01 (d)
Asseco Resovia3:0 (d)04.02 (w)
Projekt Warszawa3:1 (w)11.02 (d)
Barkom Lwów3:0 (d)18.02 (w)
Ślepsk Suwałki3:0 (w)04.03 (d)
Cuprum Lubin1:3 (d)11.03 (w)
Skra Bełchatów03.12 (w)18.03 (d)
Czarni Radom06.12 (d)25.03 (w)
ZAKSA Kędzierzyn11.12 (d)01.04 (w)
Ćwierćfinał08-19.04
Półfinał22-30.04
Finały03-17.05
Liga Mistrzów
Vojvodina Nowy Sad3:0 (d)11.01 (w)
Montpellier UC3:1 (w)13.12 (d)
VfB Friedrichshafen3:1 (w)25.01 (d)
PlusLiga
1.Jastrzębski Węgiel123311-1
2.Asseco Resovia122910-2
3.Warta Zawiercie122910-2
4.ZAKSA Kędzierzyn12259-3
5.Trefl Gdańsk12217-5
6.Stal Nysa12206-6
7.Skra Bełchatów12195-7
8.Ślepsk Suwałki11186-5
9.GKS Katowice12177-5
10.Projekt Warszawa12145-7
11.LUK Lublin12144-8
12.AZS Olsztyn11135-6
13.Cuprum Lubin12135-7
14.Barkom Lwów (b)12112-10
15.Czarni Radom1272-10
16.BBTS Bielsko-B. (b)1221-11
Liga Mistrzów
1.1. Jastrzębski Węgiel393-0
2.VfB Friedrichshafen352-1
3.Montpellier UC210-2
4.Vojvodina Nowy Sad200-2

Jastrzębski Węgiel

Informacje o klubie

Rok założenia: 1949 (LZS Jastrzębie-Zdrój), 1961 (Górnik Jastrzębie; od 1991 KS Jastrzębie-Borynia; od 2004 Jastrzębski Węgiel)
Barwy: pomarańczowo-biało-czarne
Adres: Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Jana Pawła II 6
Prezes: Adam Gorol
Trener: Marcelo Mendez (Arg)
Sztab: Henrique Furtado (II trener, Arg), Federico Baroni (trener przyg. motorycznego), Leszek Dejewski (asystent trenera), Bogdan Szczebak (scoutman), Bartosz Celadyn i Korneliusz Osman (masażyści)

Kadra 2021/22

Atakujący: Stephen Boyer (Fra) [8], Jan Hadrava (Cze) [2]
Libero: Jakub Popiwczak [3], Maksymilian Granieczny
Środkowi: Łukasz Wiśniewski [9], Jurij Gladyr (Ukr) [13], Jakub Macyra [95], Dawid Dryja [1]
Rozgrywający: Benjamin Toniutti (Fra) [6], Eemi Tervaportti (Fin) [14]
Przyjmujący: Trevor Clevenot (Fra) [17], Tomasz Fornal [21], Rafał Szymura [26], Kamil Dębski

Przewiń do góry