Nie iskrzyło w mroźnym Kamieniu

W przedostatnim z zaplanowanych wcześniej sparingów piłkarze GKS Jastrzębie zremisowali w podrybnickim Kamieniu z II-ligową Skrą Częstochowa 1:1 (1:0). Wynik otworzył uderzeniem z rzutu karnego Daniel Rumin (jedenastka była ewidentna), natomiast po przerwie wyrównał Karol Noiszewski, który dobił uderzenie kolegi w poprzeczkę. Był to pierwszy mecz naszych piłkarzy po ciężkim obozie przygotowawczym w Siedlcach.

Dodajmy, że Skra Częstochowa to klub, z którego do GieKSy trafił trener Paweł Ściebura. Kolejnym sparingpartnerem jastrzębian będzie za tydzień również II-ligowa Stal Rzeszów.

13 lutego 2021, Kamień, 12:30
GKS Jastrzębie – Skra Częstochowa 1:1 (1:0)
Bramki: Rumin 16 (karny) – Noiszewski 57

GKS Jastrzębie – 1. połowa: Pawełek – Kulawiak, Komor, Szcześniak, Witkowski – Bielak, Ali, Mróz, Zejdler, Jadach – Rumin. 2. połowa: Drazik – Szczęch, Słodowy, Bondarenko, Niewiadomski – Bielak (63. Dzida), Ali (63. Jadach), Mróz (63. Zejdler), Feruga, Apolinarski – Szczepan.

Źródło: gksjastrzebie.com