Nie żyje 17-letni jastrzębianin

W samochodzie znajdowało się czterech pasażerów. Jeden z nich, 17-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju, poniósł śmierć na miejscu

Do tego tragicznego zdarzenia drogowego doszło w piątek, 27 listopada, około godziny 22.20. Kierujący oplem, jadąc ulicą Jastrzębską w kierunku ulicy Kopernika w Wodzisławiu Śląskim, nie zachował należytej ostrożności i nie dostosował prędkości do panujących warunków na jezdni. W efekcie wjechał w remontowany pas drogi i uderzył w tymczasowy nasyp żwirowy. Na skutek uderzenia 18-latek stracił panowanie nad pojazdem, który następnie dachował.

W samochodzie znajdowało się czterech pasażerów. Jeden z nich, 17-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju, poniósł śmierć na miejscu. Pozostałe osoby zostały zabrane przez służby ratunkowe do najbliższych szpitali. Ich stan zdrowia nie zagrażał życiu. Kierujący w momencie zdarzenia był trzeźwy. Pozostałe okoliczności zdarzenia będzie wyjaśniać Prokuratura Rejonowa w Wodzisławiu Śląskim, a o losie kierującego zdecyduje sąd. Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym grozi kara do 8 lat więzienia. (źródło: KPP Wodzisław Śląski)

 1. W du…e se wsadź te kondolencje za taki komentarz. Pewnie nigdy nie byłeś młody i zawsze taki mądry, ostrożny i wszystko wiedzacy.

 2. To rodzice neich se pluja w brode kupili auto lub dlai synalkowi który dopiero zrobił parwo jazdy a ten myślał że jest mistrzem drogi bo oczywiscie brawura m,usi być i popisówka przed kolegami. To teraz posiedzi w więzienu i tak się zakończyła przejażdzka tragiczna. Trzeba mózgu używać i nie szarżować.

  1. Szczerze współczuję rodzinie. Wieczny odpoczynek….. Współczuję też osobie kierującej i jego rodzicom, już teraz wylewa sie na niego fala nienawiść. Chłopaku, trzymaj się. Trzeba z tym żyć, musisz sobie wybaczyć.

   1. Dokładnie. Mam syna mniej więcej w wieku tych chłopaków i nie wyobrażam sobie być na miejscu rodziców tego 17 latka. Jest mi ich bardzo żal.
    Chłopak który kierował też napewno bardzo cierpi tak jak i jego rodzice .
    Współczuję .

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?