Niedzielski nadal zabrania grać

Zawodnicy amatorskich klubów oraz uczestnicy niezawodowych rozgrywek ligowych nadal nie będą mogli kontynuować sezonu lub rozpocząć przygotowań do rundy wiosennej. Podczas czwartkowej konferencji prasowej minister zdrowia Niedzielski oznajmił, że obostrzenia w ramach “kwarantanny narodowej” zostają przedłużone o kolejne dwa tygodnie, czyli do 14 lutego.

Oznacza to, że piłkarze Granicy Ruptawa (okręgówka, C klasa), Zrywu Bzie (C klasa) i Żaru Szeroka (C klasa) wciąż nie mogą trenować i organizować sparingów. Wszystkie te kluby będą musiały zmodyfikować swoje plany na tę zimę. Do gry nie powrócą też pingpongistki JKTS II Jastrzębie oraz ich koledzy z III-ligowej drużyny seniorów.

Dodajmy, że zakaz ten dotyczy także m.in. rozgrywek typu Miejska Liga Piłki Halowej i Miejska Liga Siatkówki Amatorów, które tym samym będą czekać na wznowienie sezonu co najmniej półtora miesiąca.

Polskie związki sportowe (w tym PZPN) na razie nie zareagowały na kolejny komunikat Niedzielskiego, ograniczając się jedynie do przekazania “niedobrych informacji”. Dodajmy, że trenować i rozgrywać mecze sparingowe mogą natomiast piłkarze klubów zawodowych oraz dzieci i młodzież uczestnicząca we współzawodnictwie sportowym.

Źródło: Łączy nas piłka >>

Komentarze

Wpisy na temat “Niedzielski nadal zabrania grać”

  1. glupota dalej w polsce trwa. w rosji czy nawet w hiszpanii na trybunach widac kibicow. zapowiada sie chyba poprzednia wiosna gdzie zas rozgrywki nieodbeda sie w chorych rzadowych przepisach. chyba zeby rozgrywki odbywaly sie w pelnych ludzi supermarketach bo tam wirusa nieuwidzisz.

  2. Stop ograniczeniom

    Szkoda już czasu pisać pod każdym postem dot. ograniczeń, ale jak na play-offy w hokeju nie wpuszczą kibiców ludzie mogą nie wytrzymać. Nie wiadomo jak się to potoczy, bo społeczeństwo ma już tego dość.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Najnowsze informacje

Zapowiedzi

Galerie zdjęć

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny