Nieszczęście na Rybnickiej

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Do tego zdarzenia doszło we wtorek, 13 października, około godziny 19.00 na ulicy Rybnickiej. Kierujący renault 52-letni jastrzębianin potrącił przechodzącą przez jezdnię – poza wyznaczonym do tego miejscem – pieszą. Warunki atmosferyczne w momencie zdarzenia były bardzo trudne: opady deszczu, zapadający zmrok, ponadto kobieta była ubrana na ciemno. Na miejsce przyjechała załoga pogotowia ratunkowego, która zabrała poszkodowaną do szpitala. 64-letnia kobieta doznała złamania ręki prawej oraz ogólnych potłuczeń ciała. Kierujący samochodem był trzeźwy. Jastrzębscy śledczy będą teraz wyjaśniać dokładne okoliczności wypadku. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

    1. Panie anonim – nie masz pojęcia ile widzi kierowca po zmroku i w taką pogodę więc nie pleć głupot. Można jechać 10km/h i nie zauważysz osoby ubranej w ciemne kolory.

  1. Wina tej co przechodziła, będzie musiała zapłacić z własnej kieszeni jeśli uszkodziła samochód. Stara a głupia chyba że ślepa że nie widziała samochodu !

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Geodezja

Sporządzenie mapy do celów projektowych, aktualizacja mapy zasadniczej, inwentaryzacja powykonawcza budynków, przyłączy, wytyczenie budynków, podział nieruchomości.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny