Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna

     Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju informuje, że Poradnia Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej dedykowanej dorosłym i Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej zostają przeniesione do budynku głównego Szpitala przy  Al. Jana Pawła II 7

  •  Poradnia Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej dla dorosłych działająca od poniedziałku do piątku od 18.00-8.00 oraz w soboty, niedziele i dni świąteczne zostaje przeniesiona do budynku głównego Szpitala od 30 września (środa), od godziny 18.00.
  •  Kontakt telefoniczny : 32 47 84 415
  •  Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej (Lekarz Rodzinny) działająca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 – 18.00 zostaje przeniesiona do budynku głównego Szpitala od  1 października (czwartek), od godziny 8.00.
  •  Kontakt telefoniczny : 32 47 84 215

Wejście znajduje się od strony Poradni Specjalistycznych Przyszpitalnych (wejście boczne). Po godzinie 14:35 należy użyć domofonu.


      Poradnia Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej dedykowanej dzieciom zlokalizowana jest na I piętrze budynku Szpitala przy ulicy Krasickiego 21. Rodziców lub opiekunów udających się z chorymi dziećmi do poradni prosimy o zgłaszanie się wejściem jak do Zakładów Opieki Długoterminowej (ZOL/ZPO).

Przewiń do góry