Nowa prezes pływaków H2O

Ekipa KP H2O podczas spotkania w Urzędzie Miasta (arch.)

Klub Pływacki H2O Jastrzębie ma nowe władze. Po pięciu kadencjach z rzędu z funkcją prezesa postanowił pożegnać się Grzegorz Mosoń, który od wielu lat działał na rzecz rozwoju klubu. W wyniku wyborów z dnia 25 stycznia zastąpiła go Edyta Klimek, dotychczas prowadząca naszych pływaków jako trener.

Warto dodać, że jedną z podopiecznych Edyty Klimek, odnoszącą spore sukcesy na niwie regionalnej, jest Natalia Grech. Wraz z Klimek do zarządu KP H2O wszedł Sławomir Saj.

„Pragniemy serdecznie podziękować Prezesowi Grzegorzowi Mosoniowi za poświęcenie oraz nieocenione zaangażowanie w rozwój pływania na terenie Miasta Jastrzębie-Zdrój. To dzięki Pana postawie i zamiłowaniu działa jedyny z licencją Polskiego Związku Pływackiego, klub sportowy na terenie gminy. Dzięki Panu mogliśmy przez 10 lat Pańskiej „prezesury” przeżywać sportowe emocje na wielu zawodach pływackich w kraju i za granicą. Pańska postawa prawdziwego społecznika jest najlepszym przykładem do naśladowania. Życzymy dobrego zdrowia, rozwoju swoich pasji i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Dziękujemy także pozostałym członkom poszczególnych zarządów” – brzmi komunikat klubu po wtorkowych wyborach.

Źródło: Facebook / KP H2O Jastrzębie.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?