O jeden jastrzębski wrak mniej

fot. SM Jastrzębie-Zdrój

Kolejny wrak pojazdu został usunięty z dróg naszego miasta przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej. Dyspozycja holowania poprzedzona była wcześniejszymi, wielokrotnymi monitami dotyczącymi usprawnienia samochodu – kierowanymi do jego właściciela, które jednak nie spotkały się z jego – a także ze strony banku, będącego współwłaścicielem finansującym zakup pojazdu – stosowną reakcją. (źródło: SM Jastrzębie-Zdrój)

 1. po co piszecie tutaj co gdzie jest , nalezy tak jak ja zglosic to do straży miejskiej najlpeiej mailowo lub pisemnie i zaraz sie tym zajmuja

 2. Zapraszam do usunięcia takiego niejazda z Bogoczowca, pierwszy blok od przystanku, jasnozielony, koła bez powietrza. Stoi tam od miesięcy.

 3. Wielkopolska (dolny parking koło garażu że spółdzielni mieszkaniowej)Od lat stoi srebrny wrak opony bez powietrza,szyba wybita zasłonięta kartonem(noclegownia dla bezdomnych)a w lecie za lusterkami siedlisko os,albo szerszeni.Strach koło tego czegoś zostawiać auto!

 4. Bardzo dobrze. Nie dość że do tego miasta wieżdża się bocznymi ulicami to na dzień dobry piękny czarny Peugeot bez szybki stoi na boku.
  Poźniej budynki do wynajęcia na Północnej , niby strefa centrum , piękny dworzec autobusowy i o to obraz naszego kochanego Jastrzębia.

 5. osiedle libowiec

  Skrzyżowanie ulicy Cieszyńskiej z ul.Libowiec stoi wrak z napisem “skup aut”, który zasłania widoczność kierowcom na tym bardzo ruchliwym skrzyżowaniu.

  1. Ciocia Klocia

   Przesada.

   Usunięcie tego rzekomego wraku byłoby zamachem na jastrzębską przedsiębiorczość.

   Weźmiesz odpowiedzialność za straty wynikłe z tego jakże nierozsądnego posunięcia, jakie zaproponowałeś? Weź już lepiej nic nie pisz, wyjdź z domu, wyjedź.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kancelaria Rachunkowa

Prowadzenie ksiąg rachunkowych,
podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
ryczałtu ewidencjowanego,
usług kadrowych,
sporządzanie deklaracji,
weryfikacja dokumentów.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny