Obostrzenia storpedowały ferie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji po kilku dniach oczekiwania na wykrystalizowanie się rządowej narracji w sprawie tzw. narodowej kwarantanny zmuszony został podjąć trudną decyzję o odwołaniu zaplanowanych w ramach Ferii 2021 zajęć dla dzieci i młodzieży.

– Niestety, zajęcia zaplanowane na okres ferii są odwołane. Mamy wielką nadzieję, że wkrótce uda nam się wrócić do aktywności i rekreacji. Życzymy Wam dużo zdrowia i do zobaczenia w Nowym Roku – czytamy na oficjalnym profilu Ośrodka na Facebooku.

Jak przypomina MOSiR, w najbliższych trzech tygodniach obiekty sportowe i rekreacyjne dostępne będą jedynie dla sportowców zawodowo zajmujących się sportem. Oznacza to, że rozgrywać mecze i trenować będą mogli m.in. siatkarze Jastrzębskiego Węgla, hokeiści JKH GKS Jastrzębie i piłkarze GKS Jastrzębie, ale nie będzie to możliwe w ramach zajęć siatkarskich czy piłkarskich, a także tradycyjnych zimowych ślizgawek.

Rozporządzenie zezwala wprawdzie na rywalizację dzieci i młodzieży, jednakże może się ona odbywać wyłącznie we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni związek sportowy.

Komunikat MOSiR-u w sprawie Ferii 2021 >>

Komentarze

Wpisy na temat “Obostrzenia storpedowały ferie”

  1. To zamach na zdrowiu narodu. Brak ruchu = brak odporności = różne choroby. Kto rozliczy covidian za tę “pandemię”?

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Najnowsze informacje

Zapowiedzi

Galerie zdjęć

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny