Osiedle Gwarków “na bogato”?

14 803,82 złotych – tyle wydano na realizację jednego z zadań na osiedlu Gwarków w ramach Budżetu Obywatelskiego. Jego celem było zakupienie akcesoriów pomocnych przy organizacji różnego rodzaju wydarzeń na terenie jastrzębskiej dzielnicy.

fot. UM Jastrzębie-Zdrój

Chodzi o lokalne działania artystyczne, społeczne, festyny, konkursy organizowane przez Zarząd Osiedla Gwarków. W ramach projektu zakupiono elementy zabawowe, gry, zestawy kreatywne i sprzęt, dzięki któremu mieszkańcy miasta będą mogli spędzać czas podczas imprez plenerowych. I nie tylko.

Za kwotę niecałych 15 000 złotych zakupiono między innymi namiot plenerowy, leżaki, pufy, stoliki i krzesełka dla dzieci, warniki, a do tego mnóstwo gier zręcznościowych, hula-hopy, szarfy, woreczki, szczudła – wszystko po to, aby móc zaproponować młodszym i starszym mieszkańcom miasta moc atrakcji podczas organizowanych wydarzeń.

Kilka z nich już za nami – zakupiony w ramach Budżetu Obywatelskiego sprzęt wykorzystywany był już podczas Jastrzębskich Targów Różności w Jarze Południowym, a także z okazji Mikołajek w PP nr 6 i PP nr 8 oraz na szkolnym jarmarku świątecznym w SP nr 9. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “Osiedle Gwarków “na bogato”?”

  1. Śmiać się czy płakać ,kiedy były te imprezy?
    Z końcówki jaru południowego kierowcy zrobili sobie parking ,na pewno ktoś z UM chodził między samochodami na szczudłach,lub leżał na leżaku za sceną gdzie jest zrobiony śmietnik ,brud i smród .
    Mam wrażenie że gospodarka pieniędzmi jest taka sama jak w Warszawie !!!!!!!

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
PSE
Trudny kompromis