Ostatnio nie zmarł żaden pacjent

fot. KM PSP Jastrzębie-Zdrój

Ilu zakażonych koronawirusem? W minionym tygodniu w Jastrzębiu-Zdroju zachorowało kolejnych 698 osób (w stosunku do 178 dwa tygodnie temu – przyp. aut.). Oznacza to, że w naszym mieście odnotowano łącznie 12 573 przypadki zakażenia koronawirusem. Średnia zachorowań na 10 tysięcy mieszkańców wynosi 11,28. W ostatnim tygodniu na COVID-19 nie zmarł żaden pacjent. Od początku pandemii w Jastrzębiu-Zdroju z powodu koronawirusa śmierć poniosło 267 osób.

Wśród pracowników Jastrzębskiej Spółki Węglowej odnotowano dziś, 24 stycznia, 80 nowych przypadków zakażenia koronawirusem: 13 w KWK Pniówek, 20 w KWK Budryk, 18 w KWK Jastrzębie-Bzie, 18 w Ruchu Knurów, 10 w Ruchu Szczygłowice i 1 przypadek w Zakładzie Wsparcia Produkcji. Od początku epidemii łącznie zakażonych zostało 7439 pracowników, do dziś wyzdrowiały 6992 osoby. Na kwarantannie przebywa 271 pracowników. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój/JSW)

 1. Artur D. oraz dwóch innych posłów Konfederacji zaszczepiło się przeciwko Covid-19. Jak to powiedział w.wym. wybraniec z wiejskiej: “Ciężko być na tyle głupim, żeby się nie zabezpieczyć…”
  Hmm, nie wiem jak to skomentują tutejsi antyszczepionkowcy, zwolennicy teorii spiskowych, wszczepiania chipów, celowej depopulacji prowadzonej przez “elyty” i bogaczy, etc., a równocześnie wskazujący JEDYNĄ partię z naszych wybrańców narodu (celowo małą literą) – Konfederację – jako myślącą, przeciwstawiającą się narzucaniu szczepienia, etc.
  Ja to pozostawię bez komentarza, ale wnioski każdy powinien sobie wyciągnąć sam…
  Oczywiście nie dotyczy to martwicyumysłowej@tosemja i innych “kosmitów”.

 2. Pogrzeby częste bo to miasto większosci seniorów, sama nią jestem i widze , ze przestrzegamy wymogow sanitarnych w sklepach , autobusach itpMysle ze duzo osób w naszym miescie jest zaszczepionych

  1. Pozamykana służba zdrowi, e porady, e recepty, e wizyty. Kiedyś leczył jeden przez TV, teraz leczą wszyscy przez telefon. Temu te pogrzeby.

 3. Te testy kazde przeziebienie pokazuje pozytywnie.
  Ludzie, przestancie sluchac te dyrdymaly, dbajcie o siebie jak zawsze: czapka, cieple skarpety i zestaw zimowych witamin.

  1. A czemu nie piszecie ilu jest zarażonych w UM czy w UP na ilość może to jedna dwie lub trzy osoby ale na ilość osób w JSW a w innych urzędach robi się dobra średnia

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?