OWN: Kolarze wyznaczają trasy

Jak już informowaliśmy, Polski Związek Kolarski zaakceptował miesiąc temu wniosek jastrzębskiej ekipy MTB Pressing Team dotyczący organizacji w naszym mieście Pucharu Polski w Kolarstwie Górskim. Impreza ta pod hasłem “JBG-2 Pressingowa Petarda” odbędzie się w okolicach Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego w ostatnią sobotę maja.

Choć do tej imprezy pozostało jeszcze dwa i pół miesiąca, to członkowie MTB Pressing Team już teraz zabrali się za rekonesans terenu i wyznaczanie trasy. Wprawdzie w minionym roku na OWN-ie odbyła się “Rowerowa Petarda”, jednak Puchar Polski to zawody o wyższej randze, których uczestnicy wymagają… jeszcze trudniejszych wyzwań. Przypomnijmy, że kilka miesięcy termu kolarze ścigali się na całym obszarze Ośrodka, a także w okolicznych lasach aż pod pobliskie działki, os. Tuwima i kościół na “Szóstce”.

– Pojawiły się już pierwsze nowe elementy trasy. Mierzymy przewyższenia i dystans, żeby wszystko było na wysokim poziomie trudności technicznych. Wasze ulubione schody oczywiście zostają. Jeśli wszystko będzie dopięte, nie będziemy zwlekać z udostępnieniem trasy – informuje MTB Pressing Team.

Źródło: Facebook / Pressing Bike-System, Schody i Drzwi Gromotka Team

Komentarze

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Najnowsze informacje

Zapowiedzi

Galerie zdjęć

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny