Pandemia? W magistracie i tak obsługują więcej klientów!

„Pomimo pandemii liczba obsłużonych klientów nie zmniejszyła się” – podkreślają magistraccy urzędnicy.

fot. UM Jastrzębie-Zdrój

Od marca obsługa klientów Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój odbywa się on-line, telefonicznie, poprzez skrzynki podawcze lub osobiście, po wcześniejszym umówieniu wizyty.

„System wcześniejszych zapisów ma usprawniać i ułatwiać załatwianie spraw. Zainteresowanie na przykład rejestracją pojazdów jest bardzo duże, co początkowo przekładało się na utrudnienia w kontakcie telefonicznym. Jeszcze we wrześniu wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Urząd Miasta wprowadził pewnie zmiany. Numery telefonów w referacie Rejestracji Pojazdów zostały przypisane do konkretnych celów: 32 47 85 172 – wyłącznie rejestracja terminu wizyty; 32 47 85 366, 32 47 85 367, 32 47 85 368 – udzielanie informacji dotyczących zarejestrowania lub wyrejestrowania pojazdu” – dowiadujemy się.

„System rejestracji sprawdził się. Dzięki tym zmianom skrócił się czas oczekiwania na wizytę w Urzędzie Miasta. Pomimo pandemii liczba spraw załatwianych przez urzędników nie zmniejszyła się w stosunku do ubiegłego roku. Dla przykładu, od sierpnia do października 2019 roku w Referacie Rejestracji Pojazdów obsłużono 7239 klientów, a w tym samym okresie 2020 roku – 7326” – triumfują urzędnicy.

„W odczuciu społecznym może się wydawać, że obsługujemy mniej mieszkańców, ale statystyki pokazują jasno, że tak nie jest” – mówi II zastępca prezydenta miasta Robert Cichowicz.

„Aktualnie miasto przymierza się do wdrożenia informatycznego systemu kolejkowego w celu jeszcze lepszego usprawnienia pracy i obsługi klientów w urzędzie” – pada na koniec. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “Pandemia? W magistracie i tak obsługują więcej klientów!”

  1. Gadać to sobie można. u nas na kopalni tez pozamykali gryzipiórków kórzy i tak nic nie robią tylko nawet maja skrócony czas pracy pytam po co nierobów niech zatrudnią na 1/2 etatu to będa oszczędności.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Badania prenatalne

Badania Prenatalne NFZ.
Wyliczenie ryzyka możliwości
wystąpienia chorób genetycznych,
wykluczenie wad rozwojowych płodu,
potwierdzenie dobrostanu płodu.

Czytaj więcej »

Skup aut

Skup, złomowanie samochodów.
Gotówka i umowa od ręki.
Dojazd do klienta.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Czytaj więcej »

Carte Blanche

Usługi wykończeniowe,
gładzie, malowanie, kafelkowanie
sufity podwieszane, sufity napinane,
panele podłogowe i ścienne,
montaż drzwi i parapetów.
meble na wymiar.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny