Panie! Nietoperz pod łóżkiem!

fot. KM PSP Jastrzębie-Zdrój

„Nietoperz w mieszkaniu. Zwierzę schwytano, umieszczono w kartonie i przekazano rakarzowi, który przewiózł go do schroniska” – tak brzmi krótka informacja przekazana przez jastrzębskich strażaków. Do zdarzenia doszło we wtorek, 28 grudnia, około południa w bloku przy ulicy Katowickiej.

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu w piwnicy budynku jednorodzinnego przy ulicy Powstańców Śląskich „urzędował”, a jakże, szop pracz. Kto wie, może robił generalne pranie? Zwierzę złapano do worka i wypuszczono do pobliskiego lasu. Z kolei do mieszkania w bloku przy ulicy Wielkopolskiej wleciał Batman… eee… to znaczy nietoperz i ukrył się pod łóżkiem. Tutaj działania zastępu straży pożarnej polegały na schwytaniu nieproszonego gościa i wypuszczeniu na zewnątrz przez okno.

Wpisy na temat “Panie! Nietoperz pod łóżkiem!”

  1. U mnie też w mieszkaniu nie wiadomo skąd wziął się nietoperz(zapewne przez uchylone okno). Nie robiłem z tego afery tylko otworzyłem okno i pozwoliłem mu odlecieć tam skąd przybył, bo zapewne był bardziej przerażony od mojej pani małżonki. Swoją drogą ciekawy widok-latający “netoperek” po mieszkaniu.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?