“Piękny park” na osiedlu Barbary

„Takiego parku w Jastrzębiu-Zdroju jeszcze nie było! Działa na wszystkie zmysły bawiących się tam dzieci” – przekonują magistraccy urzędnicy.

fot. UM Jastrzębie-Zdrój

„Piękny park sensoryczny powstał na osiedlu Barbary. To właśnie mieszkańcy tego osiedla zgłosili pomysł do realizacji w ramach budżetu obywatelskiego” – dowiadujemy się.

Edukacyjno-sensoryczny plac zabaw wyposażony jest w siedem urządzeń, które odwołują się do naszych zmysłów. Nowa atrakcja jest połączeniem rozrywki z edukacją. Poprzez zabawę i doświadczanie dzieci i dorośli mogą zdobywać wiedzę z fizyki, sensoryki, motoryki i optyki. Najmłodsi mogą korzystać z takich przyrządów jak krzywe zwierciadło, bębny, plenerowa orkiestra, głuchy telefon, koło optyczne czy panel sensoryczny.

Plac zlokalizowany jest na terenie Szkoły Podstawowej nr 12 i jest monitorowany. Inwestycja kosztowała ponad 107 tysięcy złotych. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat ““Piękny park” na osiedlu Barbary”

  1. Urządzenia fajne, ale jak za 107 tysięcy to chyba nie ma szału. Nasi urzędnicy musieli być w tym roku bardzo zajęci-otwarcie zewnętrznego placu zabaw na Mikołaja to chyba lekka przesada. Ten betonowy kanciasty kosz i betonowa ławka oraz kostka betonowa to chyba nie najlepsze materiały na placu zabaw dla małych dzieci.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Badania prenatalne

Badania Prenatalne NFZ.
Wyliczenie ryzyka możliwości
wystąpienia chorób genetycznych,
wykluczenie wad rozwojowych płodu,
potwierdzenie dobrostanu płodu.

Czytaj więcej »

Skup aut

Skup, złomowanie samochodów.
Gotówka i umowa od ręki.
Dojazd do klienta.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny