Pijana 60-latka “za kółkiem”. Co dzieje się z kobietami?

We wtorek, 8 grudnia, dzięki wzorowej postawie świadka, jastrzębscy policjanci zatrzymali nietrzeźwą kierującą. Zgłaszający powiadomił dyżurnego policji, że na ulicy Połomskiej ujął kobietę, która wjechała w znak drogowy przy przejściu dla pieszych i prawdopodobnie jest nietrzeźwa. 47-latek widząc całą sytuację, wyciągnął kluczyki ze stacyjki i uniemożliwił kierującej dalszą jazdę. Przybyli na miejsce policjanci około godziny 17.15 zatrzymali 60-letnią jastrzębiankę i zabezpieczyli pojazd, którym się poruszała.

Od kobiety była wyczuwalna woń alkoholu. Kobieta nie była w stanie poddać się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, z uwagi na to została jej pobrana krew do badań. Teraz 60-latce grożą nawet 2 lata pobytu w więzieniu. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

 1. dziwię się że jasnet nie blokuje takich prostackich wypowiedzi anonima,wszystkich obraża,a jak ktoś pisze ripostę to jasnet blokuje ,brak mi słow na ciebie anonimowy prostaku

  1. Janek od organek

   Ty co też się nie podpisałeś a piszesz o innych że anonim. Puknij się w swoją głowę przed napisaniem. Dobrze że JasNet nie blokuje bo w końcu jak chce się być wolnymi mediami bez kagańców edytorskich, to nie powinno się blokować. Ale jak riposty sa blokowane, to tez nie w porządku. Sam prostak pisze o innych że prostacy. Podpisz się lepiej następnym razem.

 2. Waldi wyluzuj ,pisior to jest gość nie chodzi po ulicy z piorunem i tektura jak wy ,to na pewno była twoja matka lub babka że bronisz starej pijaczki która łamie przepisy ,teraz będzie łaziła pieszo na swoich łapach ,dowalić taka karę żeby pozbyła się tego gruchota .

 3. To była jedna z tych co wróciła z marszu wściekłych macic ,w takim stanie jechała z Warszawy do Jastrzębia i miała pecha ,tyle kilometrów przejechała i została złapana blisko swojego domu ,brawo ! dla pana który przyłapał wściekła macice a teraz będzie kara ,życzę babci żeby zapłaciła za swoje lekkomyślne czyny ,wstyd stare babsko ?

  1. A wy chodzi na pasku przy tych babach możesz sobie tutaj popisac bo w domu to jak ci baba szmatą p[rzez łeb da to siedzisz cicho i masz uszy podkulone

   1. okienko podawcze

    Ann brawo ci szczekacze męscy tutaj to za pewne trzęsący portkami kiedy kobita w domu ryknie i do pionu od razu stoi. Ale tu sobie może poszczekać bo ww domu musi cicho siedzieć bo za karę do łoża nie bezie dopuszczony> Ci ujadacze na necie to w domu chodza jak w zegarku

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Geodezja

Sporządzenie mapy do celów projektowych, aktualizacja mapy zasadniczej, inwentaryzacja powykonawcza budynków, przyłączy, wytyczenie budynków, podział nieruchomości.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny