Pijany, poszukiwany, pechowy…

Do tego zdarzenia doszło w środę, 28 października, około godziny 11.00 na ulicy Cieszyńskiej. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący hondą nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i doprowadził do kolizji. Na szczęście nikt z uczestników kolizji nie został ranny.

51-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie będzie musiał odbyć wymierzoną mu karę

Wkrótce okazało się, że 51-letni kierowca hondy był nietrzeźwy. Jastrzębianin miał w swoim organizmie 2 promile alkoholu. Ponadto, po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych, wyszło na jaw, iż sąd orzekł wobec niego zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. 51-latek był także poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Policjanci w trakcie czynności ujawnili, że pojazd nie posiadał badań technicznych oraz aktualnego ubezpieczenia OC. Samochód został odholowany na strzeżony parking.

51-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie będzie musiał odbyć wymierzoną mu karę. Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy. Jastrzębianin odpowie również za złamanie sądowego zakazu, jazdę w stanie nietrzeźwości oraz szereg popełnionych wykroczeń. Może trafić do więzienia nawet na 5 lat. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “Pijany, poszukiwany, pechowy…”

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry