Pijany potrącił kobietę, potem odjechał…

Do tego zdarzenia doszło 22 grudnia około godziny 17.15 na ulicy Podhalańskiej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 77-letnia mieszkanka Jastrzębia-Zdroju została potrącona przez kierującego busem. Niestety, kierowca nie zatrzymał się na miejscu wypadku, by udzielić rannej pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia. 77-latka przewieziona została do szpitala. Lekarze oceniają jej stan jako bardzo ciężki.

fot. pixabay

Mundurowi w rozmowie ze świadkami ustalili, że był to biały bus. Natychmiast rozpoczęli jego poszukiwania na terenie miasta. Patrol ruchu drogowego – na jednym z parkingów przy ulicy Jasnej – zauważył poszukiwany pojazd. Gdy policjanci podeszli bliżej, ujawnili, iż jest uszkodzony, a w samochodzie… śpi mężczyzna. Z trudem udało się go dobudzić. Mieszkaniec Żor miał problem z utrzymaniem równowagi, czuć było od niego alkohol. Nie był także w stanie poddać się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Został zatrzymany.

Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 41-latkowi zarzutów spowodowania wypadku, ucieczki z miejsca zdarzenia i nieudzielenia pomocy. 23 grudnia Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju zastosował wobec podejrzanego mężczyzny 3 miesiące tymczasowego aresztu. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Badania prenatalne

Badania Prenatalne NFZ.
Wyliczenie ryzyka możliwości
wystąpienia chorób genetycznych,
wykluczenie wad rozwojowych płodu,
potwierdzenie dobrostanu płodu.

Czytaj więcej »

Skup aut

Skup, złomowanie samochodów.
Gotówka i umowa od ręki.
Dojazd do klienta.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Czytaj więcej »

Carte Blanche

Usługi wykończeniowe,
gładzie, malowanie, kafelkowanie
sufity podwieszane, sufity napinane,
panele podłogowe i ścienne,
montaż drzwi i parapetów.
meble na wymiar.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny