Pijany „przeparkował”, a potem…

fot. pixabay

Dwa dni temu przed godziną 7.00 policjanci otrzymali zgłoszenie o nieprawidłowym parkowaniu na ulicy Reja. Funkcjonariusze „drogówki” na miejscu ujawnili kilka pojazdów niestosujących się do znaku pionowego „B-36 – zakaz zatrzymywania się”. W trakcie podejmowanych czynności do jednego z pojazdów, którego dotyczyła interwencja, podbiegł mężczyzna. Pomimo nawoływania przez mundurowych wsiadł do auta i odjechał. Mundurowi nie tracili kierującego z oczu. Mężczyzna „przeparkował” pojazd w inne miejsce. Stróże prawa podeszli do niego, aby wyjaśnić, iż pomimo że przestawił pojazd, to doszło do popełnienia wykroczenia. W trakcie rozmowy mundurowi wyczuli od 39-latka woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało ponad 0,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

  1. Ja troszeczkę z innej beczki. Mam pytanie kiedy zostanie przywrócony w całości parking pod blokiem na Krakowskiej 1-3. Roboty ziemne planowano na czas 10 dni w okresie 10-20 sierpnia, do tej pory rozkopane, nie dokończone i w dodatku zagrodzone to „pobojowisko”. Połowa parkingu niedostępna dla mieszkańców, przez taką firmę która ma głęboko w rejonie odbytu odpowiedzialność i szacunek. Panowie czas zakończyć swoje dzieło i posprzątać po sobie. Dezydery Kropielnicki

  2. Na czworaka do auta wsiadałem 😉 miałem całe 0,27 później 0,22 i 3 dmuchania nie było.
    Dup pół roku prawko zabrane. A człowiek świeżynka był. Do promila powinien być legal jak nie powoduje ktoś zagrożenia stylem jazdy.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry