Pijany “przeparkował”, a potem…

fot. pixabay

Dwa dni temu przed godziną 7.00 policjanci otrzymali zgłoszenie o nieprawidłowym parkowaniu na ulicy Reja. Funkcjonariusze „drogówki” na miejscu ujawnili kilka pojazdów niestosujących się do znaku pionowego „B-36 – zakaz zatrzymywania się”. W trakcie podejmowanych czynności do jednego z pojazdów, którego dotyczyła interwencja, podbiegł mężczyzna. Pomimo nawoływania przez mundurowych wsiadł do auta i odjechał. Mundurowi nie tracili kierującego z oczu. Mężczyzna “przeparkował” pojazd w inne miejsce. Stróże prawa podeszli do niego, aby wyjaśnić, iż pomimo że przestawił pojazd, to doszło do popełnienia wykroczenia. W trakcie rozmowy mundurowi wyczuli od 39-latka woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało ponad 0,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

  1. Ja troszeczkę z innej beczki. Mam pytanie kiedy zostanie przywrócony w całości parking pod blokiem na Krakowskiej 1-3. Roboty ziemne planowano na czas 10 dni w okresie 10-20 sierpnia, do tej pory rozkopane, nie dokończone i w dodatku zagrodzone to “pobojowisko”. Połowa parkingu niedostępna dla mieszkańców, przez taką firmę która ma głęboko w rejonie odbytu odpowiedzialność i szacunek. Panowie czas zakończyć swoje dzieło i posprzątać po sobie. Dezydery Kropielnicki

  2. Na czworaka do auta wsiadałem 😉 miałem całe 0,27 później 0,22 i 3 dmuchania nie było.
    Dup pół roku prawko zabrane. A człowiek świeżynka był. Do promila powinien być legal jak nie powoduje ktoś zagrożenia stylem jazdy.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Geodezja

Sporządzenie mapy do celów projektowych, aktualizacja mapy zasadniczej, inwentaryzacja powykonawcza budynków, przyłączy, wytyczenie budynków, podział nieruchomości.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny