Piłkarska wiosna na Miejskim

Fot. Jan Kalinowski (baron)

Poznaliśmy dokładne terminy domowych spotkań piłkarzy GKS Jastrzębie w rundzie rewanżowej sezonu 2020/2021. Przypomnijmy, że wiosną czeka nas prawdziwa seria meczów u siebie z uwagi na fakt, iż jesienią przy Harcerskiej miały miejsce prace związane z montażem mechanizmów podgrzewania i nawadniania murawy. Podopieczni trenera Pawła Ściebury rozpoczną zmagania na swoim obiekcie w dniu 6 marca, natomiast zakończą je 12 czerwca.

W sumie wiosną jastrzębianie rozegrają przy Harcerskiej aż jedenaście z siedemnastu spotkań. Dodajmy, że byłoby ich jeszcze więcej, ale niektórzy rywale GieKSy zmusili nasz klub do rozgrywania meczów w roli gospodarza na wyjazdach.

Należy przy tym dodać, iż podane niżej terminy pojedynków na Miejskim mogą ulec zmianie w przypadku transmisji w Telewizji Polsat lub ewentualnego powrotu kibiców na trybuny.

Kolejka 19 – Sobota, 6 marca 2021, godz. 14:30
GKS Jastrzębie – Korona Kielce

Kolejka 21 – Sobota, 20 marca 2021, godz. 14:30
GKS Jastrzębie – Chrobry Głogów

Kolejka 23 – Wielka Sobota, 3 kwietnia 2021, godz. 12:40
GKS Jastrzębie – Puszcza Niepołomice

Kolejka 24 – Sobota, 10 kwietnia 2021, godz. 16:00
GKS Jastrzębie – Górnik Łęczna

Kolejka 25 – Piątek, 16 kwietnia 2021, godz. 17:40
GKS Jastrzębie – Miedź Legnica

Kolejka 26 – Sobota, 24 kwietnia 2021, godz. 16:00
GKS Jastrzębie – Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Kolejka 27 – Środa, 28 kwietnia 2021, godz. 18:00
GKS Jastrzębie – GKS Tychy

Kolejka 28 – Sobota, 1 maja 2021, godz. 12:40
GKS Jastrzębie – Odra Opole

Kolejka 30 – Sobota, 15 maja 2021, godz. 17:00
GKS Jastrzębie – Stomil Olsztyn

Kolejka 32 – Sobota, 29 maja 2021, godz. 17:00
GKS Jastrzębie – Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 34 – Sobota, 12 czerwca 2021, godz. 17:40 (termin Wyznacza PZPN)
GKS Jastrzębie – Resovia Rzeszów

Źródło: gksjastrzebie.com

JesieńWiosna
Arka Gdynia
Korona K.
Radomiak
Chrobry G.
Widzew Łódź
Puszcza N.
Górnik Ł.
Miedź L.
BB Nieciecza
GKS Tychy
Odra Opole
ŁKS Łódź
Stomil O.
Zagłębie S.
Sandecja NS
Bełchatów
Resovia
0:4 (d)
2:3 (w)
0:1 (d)
0:1 (w)
0:1 (d)
1:2 (w)
1:2 (w)
1:1 (w)
0:2 (w)
1:3 (w)
2:0 (w)
0:3 (d)
1:0 (w)
2:1 (d)
0:3 (w)
3:2 (d)
2:1 (w)
26.02 (w)
06.03 (d)
13.03 (w)
20.03 (d)
27.03 (w)
03.04 (d)
10.04 (d)
16.04 (d)
24.04 (d)
28.04 (d)
01.05 (d)
08.05 (w)
15.05 (d)
22.05 (w)
29.05 (d)
05.06 (w)
12.06 (d)
1.
2.
BB Nieciecza
ŁKS Łódź
18
18
43
35
31:9
38:21
3.
4.
5.
6.
Górnik Łęczna
GKS Tychy
Arka Gdynia
Radomiak
18
18
18
18
35
33
32
31
28:13
27:15
27:14
23:14
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
Miedź Legnica
Odra Opole
Widzew Łódź
Puszcza Niep.
Chrobry Głogów
Korona Kielce
Stomil Olsztyn
Sandecja N. Sącz
GKS Jastrzębie
GKS Bełchatów
Zagłębie Sosn.
18
17
17
18
17
17
18
18
18
18
18
27
25
23
23
22
21
20
16
16
14
12
31:25
17:21
16:19
18:22
22:26
13:22
18:24
16:29
16:31
13:23
15:25
18.Resovia181212:28

Zobacz więcej na… sport.jasnet.pl

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zapowiedzi

Galerie zdjęć

Przewiń do góry