Plaża na cieszyńskim rynku?

Inauguracja zmagań Plaży Open w tym roku odbędzie się w Cieszynie. To już siódmy raz, gdy cykl zawita do tego miasta. Historia rozgrywania Plaży Open w Cieszynie sięga 2010 roku, kiedy to odbył się pierwszy turniej cyklu. W 2014 roku w stolicy Księstwa Cieszyńskiego rozegrano pierwsze eliminacje mistrzostw Polski siatkówce plażowej.

fot. Plaża Open (news i okno informacyjne)

Wszystkich uczestników i uczestniczki cieszyńskich zmagań poznamy po 12 lipca. Tego dnia kończą się bowiem turniejowe rejestracje. Organizatorzy dokładają dużych starań, by rywalizacja toczyła się w międzynarodowym towarzystwie. Można więc spodziewać się kilku par z zagranicy. Liczne wykłady dla młodych ludzi, treningi z gwiazdami, a także Młoda Plaża Open dla młodzieży z Cieszyna – to tylko część dodatkowych atrakcji w trakcie turnieju.

„Całe główne wydarzenie – kort centralny obudowany trybunami i obsługą telewizyjną – będzie znajdował się na rynku. Chcemy też przygotować dodatkowe atrakcje na kąpielisku miejskim, które w tamtym roku było bardzo chwalone przez uczestników. Było to miejsce, gdzie można chwilę odpocząć, skorzystać z kąpieliska. Chcemy stworzyć również strefę relaksu i strefę dla dzieci” – zdradził dyrektor cyklu Marcin Strządała.

„Planujemy rozegrać już w piątek specjalny mecz z udziałem Jastrzębskiego Węgla oraz stworzyć kino plenerowe przygotowane przez miasto. Sporo będzie się działo również na wzgórzu zamkowym. Ten okres od 16 do 18 lipca będzie w Cieszynie bardzo atrakcyjny. Serdecznie zapraszamy wszystkich do Cieszyna” – dodał.

Wpisy na temat “Plaża na cieszyńskim rynku?”

 1. Ej co tam ,woda będzie przy plaży
  będzie sztuczny zalew ,kanałami płyną
  do Jastrzębia ścieki z Warszawy !
  Co się nie robi dla ludków ,żeby żyło im się dobrze np.tak jak na zachodzie .
  Plaża w Jastrzębiu woda w Warszawie .

 2. Dżordż Lowerboj

  Najpiękniejsza plaża w galaktyce to jest wtedy, kiedy za przewodnictwem pierwszej sekretarz PO pani Anny H, znanej wszysykim jako caryca z bunkra lub pani burmistrz tej upadającej osady górniczej, kilka wywrotek piasku zamiast na epicki wybieg dla piesków wysypie pod halą sportową. To nic, że wokół wody brak, ale i tak jest cudnie, bo pani Anna H dba o nas. To nic, że rozumku u niej brak, ale i tak jest cudnie. Wszyscy mieszkańcy tej upadającej osady są jej bardzo wdzięczni.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
PSE
Trudny kompromis