Płetwy wracają do życia

W najbliższą sobotę na Krytej Pływalni Laguna rozegrana zostanie jastrzębska część Korespondencyjnych Mistrzostw Polski w Pływaniu w Płetwach. Na taką formę zawodów z uwagi na „pandemię” zdecydował się Polski Związek Płetwonurkowania. Impreza odbędzie się bez udziału publiczności.

Obok zmagań w Jastrzębiu-Zdroju, których organizatorami będą KS Nautilus oraz Rekin Wrocław, na przełomie listopada i grudnia odbędą się także zawody we Władysławowie, Olecku, Kościerzynie i Toruniu. W poszczególnych rundach weźmie udział określona liczba klubów, a po ich rozegraniu dokonane zostanie oficjalne podsumowanie.

Początek sobotnich mistrzostw na Lagunie o godz. 8:00. W pierwszym bloku zawodów (8:40-10:00) odbędzie się rywalizacja w konkurencjach: 25 m pod wodą, 50 m pod wodą, 100 m bi-fins, 100 m po powierzchni i 200 m bi-fins.

Natomiast w ramach drugiego bloku (10:30-12:00) rozegrane zostaną zmagania na: 200 m po powierzchni, 50 m bi-fins, 50 m po powierzchni, 400 m bi-fins i 400 m po powierzchni, a także sztafety 4×50 m mikst (dziewczęta i chłopcy) i mixed (po powierzchni i bi-fins) w kategoriach juniorów open.

Źródło: megatiming, Facebook / KS Nautilus

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry