“Po prostu chciałem pobiegać”

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji postanowił wznowić zapisy do udziału w akcji “Run Forrest od Morza do Tatr”. To odpowiedź na apele biegaczy, którzy zasmakowali w tej pół-wirtualnej imprezie rozgrywanej w szczytowym czasie tzw. pandemii i chcą ponownie zyskać dodatkową motywację do biegania.

Przypomnijmy, że celem akcji jest pokonanie biegiem tysiąca kilometrów najpóźniej do 21 grudnia 2021 roku. Aby zostać sklasyfikowanym, wystarczy jednak przebiec zaledwie 100 km. Za sprawą odpowiedniego sprzętu uczestnik udowadnia swoje dokonania i tym samym nabija licznik. Niektórzy z biegaczy zaliczyli wspomniany tysiąc już… w styczniu, czyli na samym starcie akcji.

Jak informują organizatorzy, dodatkowe zapisy do “Run Forrest” potrwają do końca października. Sama nazwa akcji wywodzi się ze słynnego filmu “Forrest Gump”, w którym tytułowy bohater porzucony przez miłość swojego życia stwierdził, że ma po prostu ochotę trochę pobiegać, po czym przez trzy lata pokonywał trasy od Atlantyku do Pacyfiku.

Zapisy: https://b4sportonline.pl/run_forrest_od_morza_do_tatr/

Źródło: MOSiR Jastrzębie

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?