Pobił kobietę, a 12-latkowi groził wyrzuceniem przez okno

(źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Niedawno policjanci zostali powiadomieni o awanturze domowej, do jakiej doszło w jednym z mieszkań w Jastrzębiu-Zdroju. Nietrzeźwy mężczyzna wszczął kłótnię ze swoją partnerką i jej synem, w mieszkaniu znajdowało się także 2-miesięczne niemowlę. W czasie awantury pobił kobietę oraz przy użyciu noża groził jej pozbawieniem życia. Natomiast 12-latkowi – groził połamaniem rąk, nóg oraz wyrzuceniem przez okno z 10 piętra, chcąc zmusić go, aby ten nie dzwonił na policję. Jak się okazało, 32-latek od dłuższego czasu znęcał się fizycznie i psychiczne nad najbliższymi. Policjanci zatrzymali awanturnika. W trakcie interwencji 32-latek używał wobec mundurowych wulgaryzmów oraz groził pobiciem, próbując wywierać wpływ na wykonywane przez nich czynności. Mężczyzna został obezwładniony, zatrzymany i przewieziony do komendy. Agresywny jastrzębianin trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj oprawca usłyszał zarzuty. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Za przestępstwa, jakich się dopuścił, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 1. Bo się boicie same być i metki starej panny też się boicie bo j bie takie jest ktoś kto odstaje jest wysmiewany i to jest tego przyczyna.

  1. Ja jestem sam z wyboru bardzo mi to odpowiada a ci co by się wysmiewali to mam głęboko w czterech literach teraz być z głupia baba która u przyjrzy życie to żadna przyjemność a Jastrzębie to wielkie sioło zapyziale.

  1. Anonim walczy z anonimem pod każdą wiadomością. Jeden z wiedzą ,drugi, raczej druga wyzywa internautów od wieśniaków, prostaków, mało inteligentnych ,uruchamiając swój narcystyczny arsenał.
   Tak to z boku wygląda.

   1. Następny anonim się odezwał. Szkaluje innych a sam nie podpisuje się. Z boku też wyglądasz jak ten za winkla który patrzy
    Co do takich kobiet to same sa często sobie winne bo biora byle kogo aby tylko miec portki to ma i zapamięta je na długo

    1. lepeij być z facetem co jest troche łobuzem niż z facetem co jest zwykła ciapowatą ci…ą gdzie można mu kołki na głowie ciosać a ten i tak na wszystko będzie się godził . a dostanie w twarz też jest niezłe sa co lubia Myszka nie ma to jak łobuziuak z takim to ciekaiwe jest

 2. Bo każda księżniczka powinna mieć swój pałac, kierowcę, pomoc kuchenną i domową. A facet niech dyma i zarabia na wszystko. To tak odnośnie waszych komentarzy… Gość przesadził, ale to Wy kobiety może wymagajcie trochę mniej od swoich gości

  1. …widzę, że znasz temat.
   Ja akurat widziałem tego gościa codziennie i za każdym razem myślałem o legalizacji eutanazji. Cały blok odetchnie z ulgą.

  2. FF facet jest od tego jak d….. od s…. a jak mu sie coś nie podoba to walizka i za drzwi chce miec kobitę to niech tyra w końcu musi sobie zasłuzyć na łózko nic za darmo do tego musi mój obiadek ugotować a na pałac musi nieźle bakać aby go utrzymać. Mój baka od rana czasem do wieczora. Wy jesteście od dymania i przynoszenia kasy

 3. Zapewne jakiś prawdziwy patriota , bohater narodowy , z napisem na koszulce buk , honor ,ojczyzna i kijem basebolowym w łapie.

 4. siedza te kobity z takimi i wybierają sobie takich co potem żałować czasem jak widze że takie te kobity głupie widza że facet pije neiźle a te i tak z takimi się łącza. Od dłuższego czasu się znęcął a ta z nim siedziała.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Geodezja

Sporządzenie mapy do celów projektowych, aktualizacja mapy zasadniczej, inwentaryzacja powykonawcza budynków, przyłączy, wytyczenie budynków, podział nieruchomości.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny