Policja zatrzymała seryjnego…

fot. KPP Pszczyna

Mundurowi z Pawłowic dwa tygodnie temu zdążyli poznać pewnego sklepowego złodzieja, gdy próbował minąć sklepowe kasy bez płacenia rachunku. Wtedy czujnością wykazał się policjant po służbie z Jastrzębia-Zdroju, który zwrócił uwagę na nerwowo zachowującego się mężczyznę. Dzięki podjętej przez niego interwencji, całość skradzionego mienia wróciła na półki, a dalsze czynności przeprowadzone przez pawłowickich policjantów doprowadziły do ustalenia jego tożsamości.

Co ciekawe, złodziej pojawił się po raz kolejny w tym samym sklepie. Funkcjonariusze nie mieli wątpliwości z kim mają do czynienia i ekspresowo doszło do zatrzymania amatora drogich alkoholi. Ponadto w toku przeprowadzonych czynności kryminalni ustalili, że sprawca ma związek z jeszcze jedną kradzieżą. Mężczyzna usłyszał trzy zarzuty, do których przyznał się w całości. Teraz o jego losie zdecyduje sąd. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności. (źródło: KPP Pszczyna)

Wpisy na temat “Policja zatrzymała seryjnego…”

  1. Widziałem kiedyś jak wodę pakowali do plecaków jak wyszli z biedronki byli bardzo zaskoczeni wizytą mundurowych

  2. Kara musi być szybka i dotkliwa. Koszt tego co ukradł razy 100, ale nie mniej niż 1000 zł. Płatne natychmiast. Jeśli niema pieniędzy, za niego zapłaci dowolna prywatna firma dająca kredyty wszystkim. Trzeba zapłacić odsetki w wysokości nie mniej niż 50%. Takie firmy mają świetnych fachowców fatygujących się osobiście do odbiór kolejnych rat.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?