Drogie zakupy

Przez cały czas jastrzębscy policjanci prowadzą kontrole w galeriach i placówkach handlowych oraz środkach komunikacji miejskiej pod kątem przestrzegania przepisów covidowych. Funkcjonariusze wyciągają konsekwencje wobec osób, które ich nie przestrzegają.

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

„W ciągu ostatnich kilku tygodni znacząco wzrosła liczba zakażeń koronawirusem. Zgodnie z obowiązującymi przepisami w pomieszczeniach zamkniętych, takich jak galerie i placówki handlowe oraz obiekty użyteczności publicznej, osoby tam przebywające zobligowane są do zasłaniania ust i nosa przy pomocy maseczki oraz zachowania dystansu społecznego. Podobnie sytuacja wygląda w środkach komunikacji miejskiej” – informuje KMP w Jastrzębiu-Zdroju.

Policja apeluje o przestrzeganie tych zasad. Przypomina, że w przypadku niestosowania się do obowiązku zasłaniania ust i nosa funkcjonariusz może nałożyć mandat karny, skierować do sądu wniosek o ukaranie, a o rażącym łamaniu przepisów poinformować inspektora sanitarnego, gdzie kara administracyjna może wynieść nawet 30 tysięcy złotych. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Dla nieprzestrzegających zasad sanitarnych zakupy mogą się okazać bardzo drogie.

   1. s&d szczepionkowy terror

    Panie “MAN”, za dużo telewizji lub innych mediów.
    Pociągający za sznurki zauważyli, że ludzie dostrzegają (nie wszyscy) balon tej pandemii. Coraz więcej osób umiera w różnym wieku z przyczyn niewyjaśnionych, bez podawania informacji, czy przyjęli koktajl farmacji.
    Dlatego mamy teraz medialną inwazję mutacji NU – która teoretycznie będzie winna tym zgonom, które po trutkach nadciągają (chyba najtrafniej określić NU jako “nagłe umieranie”). Czas pokaże, że rację miały osoby, które nie przyjmowały tego preparatu. Ale co z tego, że mają rację? To nie wróci zdrowia i życia “ochotnikom”.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
PSE
Trudny kompromis