Policjanci zawsze na posterunku

Mundurowi tylko przez ostatni weekend zostali wezwani do 96 interwencji. W trakcie wykonywanych czynności policjanci ruchu drogowego „obsłużyli” 6 kolizji drogowych oraz 7 interwencji związanych z nieprawidłowym parkowaniem. Dwóch mieszkańców Jastrzębia-Zdroju zostało oszukanych w wyniku transakcji internetowych. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących i jednego kierowcę pod wpływem środków odurzających. Patrol ruchu drogowego zatrzymał także kierującego, który nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami oraz drugiego – nieposiadającego aktualnego ubezpieczenia OC. Stróże prawa zatrzymali 3 osoby poszukiwane oraz 3 osoby, które ze względu na zagrożenie dla życia i zdrowia zostały doprowadzone do jednostki celem wytrzeźwienia. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “Policjanci zawsze na posterunku”

 1. Do @BBBB:
  cytat:…”96 interwencji w 1 weekend… No nieźle balują Jastrzębianie.”
  Na stronach Policji można znaleźć statystyki, z których wynika, że w ostatni weekend w kraju było łącznie 33.902 interwencje.
  W przeliczeniu na naszą wieś poniżej stutysięczną jesteśmy więc w średniej. Nie ma się więc czego “wstydzić”, ale też popadać w zachwyt… Ot, weekend… jak każdy.

 2. Proszę bardzo. Sobota, niedziela, 2 doby – 48 godz. = 2880 min., 96 interwencji. To znaczy, że średnio co 30 minut była interwencja, w dzień i w nocy prze weekend. I co, stróże prawa nie mają co robić? Tak trzymać.

  1. Ależ to policzył :D……na jednego “stójkowego”, a jest ich tam jak mrówków. Więc nie za bardzo się przemęczyli.

   1. NILL, “jak mrówków” to znaczy ilu? Jak widać w szkole chyba nie nauczyli logicznego myślenia. No chyba, że jeszcze jesteś na etapie 3 klasy szkoły podstawowej co by wiele tłumaczyło. Na te “mrówki” składają się różne piony, które zajmują się różnymi rzeczami. Pomijam fakt, że te “mrówki” czasami mają wolne i urlopy i nie pracują 24 godziny na dobę(chociaż z tym akurat różnie bywa). Dlatego zanim napiszesz coś głupiego to najpierw się zastanów. 96 interwencji w 1 weekend… No nieźle balują Jastrzębianie.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
PSE
Trudny kompromis