“Posypały się” mandaty za maseczki

Stróże prawa skierowali 2 wnioski do sądu i wystawili 43 mandaty – wszystkie za brak maseczek

Jastrzębscy policjanci, dbając o bezpieczeństwo mieszkańców, patrolują ulice i sprawdzają, czy podmioty, które powinny być zamknięte bądź których działanie powinno być ograniczone, stosują się do przepisów. Stróże prawa sprawdzają także, czy osoby objęte kwarantanną stosują się do zaleceń. Oprócz tych wszystkich obowiązków, codziennie dbają, aby w naszym mieście było bezpiecznie.

„Mundurowi tylko przez ostatni weekend zostali wezwani do 61 interwencji. W trakcie wykonywanych czynności zatrzymali 2 osoby do wytrzeźwienia i 6 osób poszukiwanych. Z kolei policjanci ruchu drogowego 5 razy zostali wezwani do nieprawidłowego parkowania, ‘obsłużyli’ 5 kolizji drogowych oraz zatrzymali jedno prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym. Stróże prawa skierowali także 2 wnioski do sądu i wystawili 43 mandaty – wszystkie za brak maseczek” – informuje KMP w Jastrzębiu-Zdroju.

 1. Dlaczego policja nie kara bezprawnych nielegalnych zgromadzeń chamskiego lewactwa?! Dlaczego???
  A wrecz ich adorują i blokują skrzyżowania…

 2. uuu… zamiast ogladac tv, to trzeba w necie buszowac! czwartek lub piatek bedzie zakaz wychodzenia – jedynie praca, sklep, apteka… etapowa blokada gospodarki! a pisza juz o covid-21, po ktorym wszyscy beda zaszczepieni i zniewoleni!!! brawa dla tych wszystkich w maseczkach 🙂

 3. Karać, karać,karać idiotów którzy sa zagrożeniem dla innych przez brak maseczki! Wiecej kontroli niech policja lub SM robi. Polaka aby zmądrzał trzeba po kieszeni uderzyć bo inaczej rozum ma uwsteczniony.

 4. to teraz osoby, ktorym zostal wreczony mandat proszone sa o zlozenie zawiadomienia o popelnieniu przestepstwa w prokuraturze – w dalszym ciagu mamy rozporzadzenie, a nie ustawe 🙂

  co do ustawy – jesli ktos ja popiera, to chyba nieswiadomie! klauzula dobrego samarytanina, przymusowe szczepienia na covid – to tylko czesc zagrozenia! …a wszystko w tle afery aborcyjnej :/

  1. DDD – czemu ty pouczasz innych co mają zrobić? Człowieku, wyjdż bez maseczki, daj się złapać i bardzo proszę, złóż zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa w prokuraturze. A ty siedzisz na d…oopie, jak wychodzisz to grzecznie naciągasz maskę i strugasz wielkiego mentora, co mają zrobić inni. Jakie przymusowe szczepienia na covid?

   1. do EUSEBIO: od poczatku pseudo pandemi chodze bez maski, bo nade wszystko cenie sobie wolnosc (w tym ta, do oddchania!) dwa mandaty odmowione, sprawy skierowane przez milicje do sadu! coz… mogl bym dalej tlumaczyc co i jak – ale winny sie tlumaczy, a idiota i tak wie swoje 🙂 a takim niewatpliwie jestes ty, eusebio 🙁 po prostu jestes jak niewolnik – co powiedza, to uwierzy; nie masz pojecia co sie dzieje, bo swoja wiedze opierasz na tym, co w wiadomosciach powiedza! a media maja jedno przeslanie – sianie propagandy i strachu!!! …widzisz, taki ura bura jestes, a pytasz “jakie przymusowe szczepienia na covid?”… ponizej masz zrodla:

    https://stowarzyszenierkw.org/
    https://nczas.com/
    https://stopcovid1984.com.pl/
    https://www.pch24.pl/

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Geodezja

Sporządzenie mapy do celów projektowych,
aktualizacja mapy zasadniczej,
inwentaryzacja powykonawcza budynków i przyłączy,
wytyczenie budynków,
podział nieruchomości.

Czytaj więcej »

Carte Blanche

Usługi wykończeniowe,
gładzie, malowanie, kafelkowanie
sufity podwieszane, sufity napinane,
panele podłogowe i ścienne,
montaż drzwi i parapetów.
meble na wymiar.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny