Dwie osoby potrącone na pasach

W sobotę, 28 listopada, doszło do potrącenia dwóch osób na przejściu dla pieszych. Około godziny 17.00 na ulicy Sybiraków 58-letni kierujący samochodem osobowym chrysler – najprawdopodobniej – nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych. W efekcie potrącił 51-letnią kobietę i 53-letniego mężczyznę.

Jastrzębianie z powodu odniesionych obrażeń zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący był trzeźwy. Mundurowi z drogówki zatrzymali kierowcy prawo jazdy. Dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają śledczy z jastrzębskiej komendy. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

 1. Potrącił zakochaną parę nawalonych bezdomnych i tyle w temacie, pijany pieszy też nie jest bez winy jeśli wtargnie pod koła samochodu na przejściu dla pieszych.

  1. Ty to widać mózg masz zeżarty albo przez wirusa albo przez głupote od urodzenia. Debilne wypowiedzi debilnych ludzi. Nie ważne czy to bezdomni, to sa ludzie i zostali potraceni na pasach tam, gdzie przechodzili . Powinno się zabierac prawo jazdy takim kierowcą.

   1. Dałem debilu do zrozumienia że byli pijani a nie że są bezdomni , tak to jest jak się jest upośledzonym umysłowo i nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

    1. Nie wyzywaj kogoś od debili. Pisze wyraźnie, że ”nawalonych bezdomnych”. Może ty nie potrafisz czytać. Nie ma tam napisane nic o “pijani”. Więc kto tu jest upośledzony?

     1. A ”nawalony ” to co to jest za określenie de…lu jak nie pijanej osoby ???? Wczoraj się urodziłeś czy faktycznie jesteś upośledzony???

    2. Co matole byłeś tam i sprawdziłeś na alkomoacie że ci ludzie byli pijani?!!! Więc nie pisz tu matołku takich rzeczy. Twój umysł dobrze napisal kierowca ze twoje głupota mózgowa to chyba od dawna.

    3. ADWOKAT DIABŁA

     Czemu cały czas używasz określenia debilu? Dlaczego notorycznie wyzywasz innych? W domu tylko tak do ciebie wołali i wyzywali? Rodzina cię nie kochała? Innych słów nie znasz?

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
PSE
Trudny kompromis