Potrącił śmiertelnie i uciekł… Wrócił z adwokatem

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Do tego tragicznego wypadku doszło w sobotę, 10 kwietnia, po godzinie 19.00 na ulicy Armii Krajowej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń jastrzębskiej „drogówki”, kierujący samochodem jeep z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w prawidłowo kierującego motorowerem. W wyniku zderzenia 52-letni pasażer jednośladu poniósł śmierć na miejscu, natomiast kierujący został przewieziony do szpitala. Pojazd jeep jeszcze tej samej nocy został odnaleziony i zabezpieczony na terenie powiatu wodzisławskiego. Policjanci z Wydziału Kryminalnego jastrzębskiej komendy intensywnie poszukiwali sprawcy wypadku, który od soboty ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Jastrzębscy mundurowi, dzięki natychmiastowej reakcji świadków, dysponowali także zapisem urządzenia rejestrującego, na którym zapisał się zarówno pojazd, jak i sprawca wypadku.

12 kwietnia poszukiwany 44-letni mężczyzna wraz z adwokatem zgłosił się do jastrzębskiej jednostki. Na wniosek policji i prokuratury jastrzębski sąd wydał postanowienie o jego tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące. Grozi mu nawet 12 lat pozbawienia wolności. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “Potrącił śmiertelnie i uciekł… Wrócił z adwokatem”

 1. Zgłosił się po dwóch dniach nie udzielając pomocy, i twierdzi,że niewinny.Natychmiast takich do kolonii karnej na SYBERIĘ,albo do Korei północnej-tam wiedzą,co z takimi zrobić

 2. Powinno być tak w kodeksie karnym że jeżeli ktoś ucieka z miejsca wypadku i zgłasza się po jednym czy dwóch dniach to od razu powinien być traktowany tak jakby wtedy był pijany no bo po co uciekł z miejsca wypadku??%%%

 3. Przyszedł z papuga żeby za niego gadała i będzie morderca chodził po wolności ,zmarły się już nie obroni ,a sąd go uniewinni ,sądy w naszym kraju są niesprawiedliwe ,widać to na każdym kroku jakie krzywdzące wyroki są wydawane szczególnie dla zwykłych ludzi .
  Nie udzielił nawet pierwszej pomocy ,tylko zwiał ,zwiał morderca odbierając człowiekowi życie .

   1. Tak wsioku swd. To jest miasto. A cały powiat swd to jedna wielka wieś. Obyś przekonał się na własnej skórze o “umiejętnościach” za kółkiem tych “kierowców”.

 4. Z adwokatem, po odpowiednim przeszkoleniu, to największe szuje przychodzą.
  Nie ma co liczyć na tzw. wymiar sprawiedliwości. Pewnie gość jest dziany kub z układami.
  Na miejscu rodziny trzymałbym “rękę na pulsie” tej sprawy…

  1. Tylko 8 lat jest za ucieczkę z miejsca wypadku i nieudzielenie pierwszej pomocy.
   Art. 162 KK.
   A takiemu powinno się dożywocie należeć bo na pewno był pijany skoro uciekł i dopiero po dwóch dniach wrócoił z papugą. Ja bym go jeszcze zbadał na zwartość narkotyków we krwi.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Skup aut

Skup, złomowanie samochodów.
Gotówka i umowa od ręki.
Dojazd do klienta.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny