Powiedziała, że słyszy jakieś głosy

fot. pixabay

Zadzwoniła pod numer alarmowy 112 i powiedziała, że słyszy jakieś głosy. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 6 grudnia, w godzinach popołudniowych – na terenie tak zwanej strefy centrum. Kobieta relacjonowała jakoby siedziała „w lesie” załamana, nie odpowiadała na pytania dyspozytora, na koniec w słuchawce rozległ się płacz. Na miejsce skierowano policyjny patrol, który odszukał autorkę tego szczególnego „wołania o pomoc”. Z uwagi na podejrzenie, iż kobieta może cierpieć na schorzenia o podłożu psychicznym, wezwano zespół pogotowia ratunkowego, który zdecydował o hospitalizacji poszkodowanej.

 1. Na pewno schizofrenia. Też na to choruje tylko nie słyszę głosów. Straszna chorobą ale co zrobić. Trzeba to leczyć. Dodam, że bliska mi osobę z takimi samymi objawami jak w artykule do szpitala nie przyjęli.

  1. Dziwne ze nie przyjęli skoro ma takie objawy to chyba tabletek nie bierze a jak stan się pogorszył to szpital powinien przyjąć u nas w bloku też mieszkała pani co miała taka chorobę cicha spokojna ale czasem miała widać jakieś głosy i zwidy bo pytała mnie czasem w windzie czynie słyszę tych odglosow takie choroby uciążliwe są.

 2. Faktycznie, mają się czym pismaki rajcować pisząc takie rzeczy na portalach a w ogóle to dlaczego policja ujawnia takie wiadomości tym hienom pseudodziennikarskim ? Przecież stan zdrowia nie wynikły z przestępstwa osób trzecich jest tylko i wyłącznie każdego prywatną sprawą.

 3. Na pewno schizofrenia teraz coraz więcej młodych choruje na róznego rodzaju zaburzenia psychiczne mówiła w TV kiedys psychiatra a też jest dużo dzieic dobrze nie jest i bedzie gorzej mówiła..

    1. Zgadzam się z twoją wypowiedzią co komu po składniki zdania jak bezsensu napisze
     Teraz coraz więcej ludzi ma problemy i nie umie sobie poradzić a psychika też słaba

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry