Powitali nowego komendanta

W Komendzie Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju odbyło się uroczyste spotkanie kadry kierowniczej oraz pracowników służby cywilnej. W czasie zbiórki I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji nadkom. mgr Tomasz Hynek serdecznie przywitał i przedstawił zebranym nowego Komendanta Miejskiego Policji w Jastrzębiu-Zdroju – mł. insp. Piotra Sieleckiego, któremu Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach powierzył obowiązki na tym stanowisku z dniem 14 września 2020 roku. Dotychczas mł. insp. Piotr Sielecki pełnił służbę na stanowisku I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Żorach.

Jastrzębscy policjanci powitali swojego nowego szefa

Mł. insp. Piotr Sielecki służbę w policji rozpoczął w 1991 roku w Warszawie. Od 1993 roku pełnił służbę w Chorzowie. Przeszedł wszystkie szczeble kariery. Od 2011 roku kierował Wydziałem Prewencji Komendy Miejskiej w Chorzowie. Od 17 marca 2014 roku pełnił funkcję Komendanta Komisariatu IV Policji w Katowicach. W dniu 1 grudnia 2016 roku objął stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Chorzowie. Natomiast od dnia 3 stycznia 2020 roku pełnił służbę na stanowisku I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Żorach.

  1. WidaĆ że komendant coraz mniejsze miasta zalicza jako awans. Teraz zawita do naszej wioski – sioła jastrzębskiego.Niech weźmie się za swoich podwładnych i zaczną pracować a nie siedzieć w autach po krzakach he

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry