Powitali nowego komendanta

W Komendzie Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju odbyło się uroczyste spotkanie kadry kierowniczej oraz pracowników służby cywilnej. W czasie zbiórki I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji nadkom. mgr Tomasz Hynek serdecznie przywitał i przedstawił zebranym nowego Komendanta Miejskiego Policji w Jastrzębiu-Zdroju – mł. insp. Piotra Sieleckiego, któremu Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach powierzył obowiązki na tym stanowisku z dniem 14 września 2020 roku. Dotychczas mł. insp. Piotr Sielecki pełnił służbę na stanowisku I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Żorach.

Jastrzębscy policjanci powitali swojego nowego szefa

Mł. insp. Piotr Sielecki służbę w policji rozpoczął w 1991 roku w Warszawie. Od 1993 roku pełnił służbę w Chorzowie. Przeszedł wszystkie szczeble kariery. Od 2011 roku kierował Wydziałem Prewencji Komendy Miejskiej w Chorzowie. Od 17 marca 2014 roku pełnił funkcję Komendanta Komisariatu IV Policji w Katowicach. W dniu 1 grudnia 2016 roku objął stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Chorzowie. Natomiast od dnia 3 stycznia 2020 roku pełnił służbę na stanowisku I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Żorach.

  1. WidaĆ że komendant coraz mniejsze miasta zalicza jako awans. Teraz zawita do naszej wioski – sioła jastrzębskiego.Niech weźmie się za swoich podwładnych i zaczną pracować a nie siedzieć w autach po krzakach he

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Badania prenatalne

Badania Prenatalne NFZ.
Wyliczenie ryzyka możliwości
wystąpienia chorób genetycznych,
wykluczenie wad rozwojowych płodu,
potwierdzenie dobrostanu płodu.

Czytaj więcej »

Skup aut

Skup, złomowanie samochodów.
Gotówka i umowa od ręki.
Dojazd do klienta.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Czytaj więcej »

Carte Blanche

Usługi wykończeniowe,
gładzie, malowanie, kafelkowanie
sufity podwieszane, sufity napinane,
panele podłogowe i ścienne,
montaż drzwi i parapetów.
meble na wymiar.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny