Pożegnanie z komendantem

Policjanci pożegnali Komendanta Miejskiego Policji w Jastrzębiu-Zdroju – inspektora Piotra Sieleckiego. Po ponad 30 latach służby przeszedł na zasłużoną emeryturę.

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

„Pełnienie służby w garnizonie śląskim było dla mnie ogromnym wyróżnieniem i zaszczytem. Poznałem tu wielu wspaniałych ludzi, doskonałych fachowców, niesamowicie zaangażowanych w służbę profesjonalistów. Jestem wam niezmiernie wdzięczny za wszystkie rady i wsparcie, za wiele lat owocnej współpracy, gesty sympatii i koleżeństwa” – dziękował komendant.

Zgodnie z decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach rozkaz o powierzeniu obowiązków służbowych na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymał dotychczasowy I Zastępca – nadkomisarz Tomasz Hynek. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

  1. Z Jadtrzębia

    Nowemu Panu komendantowi życzymy, równie skutecznych działań. Proszę trzymać “wysokie C”, by powstrzymać bandytyzm.

    1. Mam nadzieję że nowy komendand wszystkie wysiłki milicji skupi na przestrzeganiu przepisów dot. noszenia maseczek. To jednak najpoważniejszy problem i na tym należy poświęcić całą uwagę: rozlokować stałe patrole w centrach handlowych, również punkty przy marketach nakierowane na witryny, czy aby kupujący na pewno mają maseczki podciągniete pod oczy. Dodatkowo wyrywkowo kontrole we wszelakich pomieszczeniach zamkniętych. A tak poza tym przestępczości w Jastrzębiu nie ma. Chwała bohaterom milicjantom!!!1

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?