Poznajecie tych mężczyzn?

Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyźni, działając wspólnie i w porozumieniu na terenie sklepu przy ulicy Arki Bożka, skradli elektryczną hulajnogę o wartości 1200 złotych

Jastrzębscy policjanci poszukują sprawców kradzieży. Z ustaleń śledczych wynika, że 12 czerwca mężczyźni, działając wspólnie i w porozumieniu na terenie sklepu przy ulicy Arki Bożka, skradli elektryczną hulajnogę o wartości 1200 złotych. „Publikujemy zdjęcia z monitoringu, na których kamery zarejestrowały podejrzewanych o dokonanie przestępstwa. Aktualnie jastrzębscy śledczy próbują ustalić tożsamość tych mężczyzn” – czytamy na stronie KMP w Jastrzębiu-Zdroju.

Osoby, które rozpoznają podejrzewanych na zdjęciach oraz posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu ich miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod nr tel.: 47 85 542 00, Wydziałem Kryminalnym w Jastrzębiu-Zdroju osobiście, mailowo: kryminalny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl, pod nr tel.: 47 85 542 86 lub na numer alarmowy 112. Policja gwarantuje anonimowość!

Wpisy na temat “Poznajecie tych mężczyzn?”

  1. Złodzieje buchneli hulajnogę za ponad 1 tyś a ten jeszcze zgode na upublicznienie od nich chce.. hahhaha Mogli im twarze wyciąć i zapytać czy znają tych ludzi 😀 Kolejny, który chce chronić prawo bandziorów.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?