Poznała go przez Internet…

Zaczęło się niewinnie, od korespondencji z mężczyzną na jednym z portali randkowych… (fot. pixabay)

Zaczęło się niewinnie, od korespondencji z mężczyzną na jednym z portali randkowych. Jak relacjonowała zgłaszająca – mieszkanka Jastrzębia-Zdroju – kontynuując internetową znajomość, wysłała swojemu „absztyfikantowi” zdjęcie, podała mu także dokładny adres zamieszkania. „A teraz” – tłumaczyła zdenerwowana policjantom – „Pod drzwami stoi jakiś wysoki, dobrze zbudowany mężczyzna. Jestem w domu sama z dziećmi, dwu- i czterolatkiem. Ta sytuacja zaczyna mnie przerażać”.

Na miejsce, mowa o jednym z jastrzębskich osiedli, zadysponowano policyjny patrol. Jednak stróże prawa nie potwierdzili obecności podejrzanego „osobnika” na samej klatce schodowej i w jej pobliżu. Na tym „randkowa” interwencja zakończyła się.

 1. takie baby jak ZOYA BLONDI Żenia to potrafią wykastrować faceta i później nie ma co się dziwić że facet jak co do czego ma przyjśc to się nie sprawdza bo stres robi swoje takich baboli jest dużo kiedyś siedziałem na ławce a obok 3 dziewczyny 15-16 lat i dwóch chłopaków teksty leciały jak że mnie facetowi dorosłemy aż zdziwko było oglądały filmy na komórce bluzki leciały od dziewuch a jedna się drapała w kaśkę swoją a chłopak się pyta jej co się tak drapiesz a ona zę za mocno palcowałeś. Co z takich dziewuch wyrośnie jaki materiał na partnerkę jedna wielka bryndza

  1. DO BORYS. to fakt teraz baby mają w oczach banknoty i szukają ogiera na harce w łózku ale żeby miał też zasobny portfel wtedy już nawet nie musi być za przystojny bo to im rekompensuje a jak stanie na tym portfelu to od razu wydaje im się przystojny aż znajdą innego odpowiedniego często ci facei maja klap[ki na oczach i dają sie takim babom wodzić za nos

   1. do WIKING. Bidoku męski no widzisz jak ty dobrze wiesz o co nam chodzi więc kasa musi się zgadzać kasę wydoimy a później na przystojnego zamienimy
    a ogier musi być DO Zoya teraz to faktycznie jak się facet rozbierze to trzeba brać nogi za pas czasem bo rozczarowanie
    Wiknig my was ciapków rozpracujemy a wy i tak zanim się połapiecie to jesteście ugotowani i oskubani za ciency jesteście w te kloci więc nadajecie się do robienie kasy na nasze zachcianki

 2. ty ŻENIA. takich żałosnych babek jak ty na pewno jest wiecej co chyba kręcą swoim facetem wokół palca a ten lata jak wiatraczek aż w końcu zorentuje się,że jest takim wiatraczkiem którym kręci podłą baba.

 3. DO”40 LATEK” Nic dodać nic ująć sama prawda! teraz kobity to chcą woła do roboty i złote karty w portfelu aby miał. Dom wybudują a później szantrapy żadją rozstania i chcą chłopa wykołować i w sądzie żrą się o wszytsko.Facet zostaje z kredytem,długami i walizką.

 4. Kobiety teraz połączenie mądrości z urodą to rzadkość. Jak się idzie do łóżka to trzeba wiedzieć z kim a jak się chce brać faceta jak leci aby były tylko spodnie to tak później jest lub łapanie faceta na dziecko to nie wyjdzie na dłużej. Jak patrze na ogłoszenia w necie jak kobiety się wystawiają w tych ogłoszeniach na “sprzedaż” to myślę sobie że upada kobiecość i stajecie się takim towarem – kawałkiem mięsa na sprzedaż. Już zaczyna się od dziewczynek w gimnazjum , później studentki szukające sponsorów , później koło 30 i po szukające frajerów aby im umilali życie swoimi pieniędzmi bo one musza mieć wszystko. .
  Jak widzę pod 10 p blokiem sąsaidki żony górników, młode kobiety kiedy siedzą, gadają a jak się zbliża godzina przyjścia chłopa z pracy to lecą do sklepu zakupić obiad lub jakieś kluchy gotowe. Później idą ćwiczyć swoje ciała na siłkę i tam popuszczać sobie wodze fantazji i swojej próżnośi, aby za chwile dodac zdjecie z siłki na fejsa jak ona ćwiczy swoją dupę itp… puste jesteście teraz kobiety,oj puste i tak mało już wartościowe co poniektóre.. Takie jest moje spostrzeżenie faceta które już ma 40 lat i niejedno widziałi przeszedł. Ale powiem wam na koniec to,że jak jestem sam,niezależny, to teraz żyję i jest mi z tym dobrze a z byle kim nie mam się zamiaru spotykać.Wy szukajcie dalej na durnych portalach randkowych.

 5. Coraz więcej jest żałosnych facetów którzy nie nadają się do zwiazków dlatego takich się goni. Najpierw wykorzysta a później pogocić.

 6. do NICK NOLTE. Pognała ojca w trzy strony świata teraz facet jest na chwilę bo gna się niedojdów co nie nadają się na dłużej do związku a moze się nie sprawdzał w te klocki.

  1. Umawia się człowiek z facetem facet się rozbiera i wielkie rozczarowanie. Babki to wyglądamy nieźle ale nie każdy facet wygląda fajnie

 7. Tych portalach randkowych w pracy straceńcy i stracone kobiety. Ona chyba miała omamy. Szukają jeleni do wychowania dzieci studentki sponsorów galerianki do someone najlepszy hodowla na siłownię szykują jeleni to wszystko jest chore.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kancelaria Rachunkowa

Prowadzenie ksiąg rachunkowych,
podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
ryczałtu ewidencjowanego,
usług kadrowych,
sporządzanie deklaracji,
weryfikacja dokumentów.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny