Pracownicy JSW pomagali Mikołajowi

Pracownicy JSW po raz kolejny pokazali, że potrafią dzielić się świątecznymi podarunkami. Dzięki nim dzieci z rodzin najuboższych oraz podopieczni domów dziecka spędzą radosne święta.

fot. JSW/M. Paszek

Akcję „Pomóżmy Mikołajowi” już od kilku lat regularnie organizuje Zespół Społecznej Odpowiedzialności Biznesu JSW. W tym roku jej efekty przerosły najśmielsze oczekiwania organizatorów. Dopisali darczyńcy i udało się zebrać rekordową liczbę podarunków.

„Na pracowników JSW zawsze można liczyć. Po raz kolejny udowodnili, jak ogromne mają serca i wielką wrażliwość. Ponad 200 dzieci z trzech okolicznych domów dziecka oraz rodzin najuboższych znajdzie mnóstwo fantastycznych prezentów pod choinkami” – powiedziała Agnieszka Barzycka, kierownik Zespołu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu JSW.

Dla najmłodszych największą atrakcją były zabawki, książeczki, puzzle, maskotki i słodycze. Starsi otrzymali przede wszystkim kosmetyki, przybory szkolne, książki i gry. Zbierano tylko nowe rzeczy, a więc do Mikołaja trafiały wyłącznie podarunki zakupione specjalnie na potrzeby akcji.

„Pragnę serdecznie podziękować wszystkim pracownikom JSW za każde wsparcie, udzieloną pomoc i życzliwość, na które możemy liczyć od wielu lat. Święta to dla naszych dzieci trudny okres, bo każde z nich chciałoby spędzić ten czas w domu rodzinnym. Niestety, nie zawsze jest to możliwe. Dzięki wsparciu i pomocy pracowników JSW, nasze dzieci mogą w ten świąteczny czas chociaż przez chwilę poczuć się szczęśliwe, ważne i docenione” – powiedziała Iwona Spora, dyrektorka Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny „Przystań” w Pszczynie. (źródło: JSW)

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
PSE
Trudny kompromis