Prokurator kazał mu odstawić alkohol

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Niedawno policjanci zostali wezwani na interwencję do domu jednorodzinnego. Tam zastali zgłaszających. Jeden z mężczyzn miał złamany nos, drugi powierzchowne rany cięte ręki. Okazało się, że nietrzeźwy 17-latek w trakcie awantury uderzał po głowie metalowym pogrzebaczem swojego 30-letniego wujka, nożem zaś zaatakował ojca oraz uszkodził dwa pojazdy. Stróże prawa niezwłocznie udzielili pokrzywdzonemu pomocy medycznej. Wezwana na miejsce załoga pogotowia ratunkowego przewiozła 30-latka do szpitala celem dalszych badań. Agresor uciekł przed przyjazdem mundurowych.

Funkcjonariusze zatrzymali napastnika następnego dnia i przewieźli do jastrzębskiej komendy. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu 17-latek usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem – z jednoczesnym obowiązkiem poprawnego traktowania wujka oraz powstrzymania się od używania alkoholu. Za przestępstwo, którego się dopuścił, młody jastrzębianin może trafić za kraty nawet na 5 lat. O dalszym losie agresora zdecyduje wkrótce sąd. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

  1. Edek z fabryki kredek

    Lewackie wychowanie lac ile wlezie i do roboty a nie do sanatorium zwanego wiezieniem a ten sedzia razem z nim do kopania rowow

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?