Przeraźliwy płacz dziecka, a potem…

fot. pixabay

W środę, 4 listopada, około godziny 23.30 ojciec dwójki dzieci zadzwonił na numer alarmowy, prosząc o pomoc. Jak tłumaczył, jego 3-letnia córka obudziła się z przeraźliwym płaczem i wraz z żoną nie mogą jej uspokoić. Na miejscu mundurowi wyczuli od obu rodziców woń alkoholu. Po przebadaniu na alkomacie okazało się, że ojciec ma trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu, a matka – dwa. Zespół pogotowia ratunkowego przebadał dziewczynkę, jednak nie stwierdził żadnych urazów lub zagrożenia dla życia i zdrowia. Dzieci trafiły pod opiekę cioci.

Dokumentacja w tej sprawie trafi niebawem do sądu, a policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Jeżeli potwierdzi się, że rodzice narazili swoje dzieci na niebezpieczeństwo, grozić im może nawet pięć lat pozbawienia wolności. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

  1. Teraz coraz wiećej takich rodziców pijacych na pewno jeszcze dziecko zrobione po pijaku przez ojca to później się na tym dziecku odbija bo wiadomo skutki uboczne bedą. dAĆ KURATORA I SPRAWa do sadu

  2. Dżordż Lowerboj

    Się czepiacie. To przecież podręcznikowa katolicka rodzina, bazująca swój budżet domowy na pińcet plus. W każdą niedzielę są widziani w kościele. Alleluja!

  3. straszne rzeczy

    co za bzdura! skoro ten alkohol taki zly, to czemu tyle go na polkach sklepowych?! …rodzice pod wplywem alkoholu – omg! istotny fakt: czy dziecku dzieje sie krzywda? cytuje: “Zespół pogotowia ratunkowego przebadał dziewczynkę, jednak nie stwierdził żadnych urazów lub zagrożenia dla życia i zdrowia.” wniosek: NIE MA AFERY! 3 promile we krwi – noo…ale pomoc wezwali, nie czekali do rana az wytrzezwieja, nie podali dziecku alkoholu (“zeby lepiej spalo”) wiec o co halo?

    1. Alkohol nie jest zły ale ilość wypitego alkoholu już tak.Alkohol w małych dawkach jest tez na zdrowie ale jak ktoś nie umie pić to niech nie pije.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry