Przetestuj swoją formę pływacką

MOSiR zaprasza na 5. Pływacki Test Coopera

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w piątej edycji Pływackiego Testu Coopera, który odbędzie się w sobotę, 26 września o godz. 18:00 na Krytej Pływalni Laguna. Warto pospieszyć się z decyzją o starcie, bowiem liczba miejsc jest ograniczona do 50, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w teście jest bezpłatny.

Na czym to wszystko polega? – Pływacki Test Coopera to próba wytrzymałościowa polegająca na 12-minutowym, nieprzerwanym pływaniu dowolnym stylem. Uczestnicy na gwizdek startera starają się pokonać jak najdłuższy dystans – informują organizatorzy z ramienia MOSiR.

Udział w Pływackim Teście Coopera mogą wziąć osoby od 13. roku życia, przy czym niepełnoletni muszą mieć zgody rodziców lub opiekunów wypisane na oficjalnych drukach przygotowanych przez MOSiR. Każdy uczestnik musi dysponować strojem kąpielowym i ręcznikiem. Pierwsza seria testu rozpocznie się o godz. 18:10, natomiast następne będą startować co 20 minut.

Zapisy odbywają się poprzez panel: https://b4sportonline.pl/Plywacki_Test_Coopera/. Jeśli zostaną wolne miejsca, wówczas będzie można zapisać się także na Lagunie tuż przed imprezą.

Źródło: MOSiR Jastrzębie >>>

Komentarze

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Najnowsze informacje

Zapowiedzi

Galerie zdjęć

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny