Chcesz być reprezentantem miasta?

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z TL Athletics Jastrzębie zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w Czwartkach Lekkoatletycznych. Pierwszy termin tej imprezy to 22 października. Zawody odbywać się będą na obiektach lekkoatletycznych Zespołu Szkół nr 1, a ich celem jest m.in. wyłonienie reprezentacji miasta na Finały Ogólnopolskie tej imprezy.

Co istotne, lekkoatletyczna rywalizacja dotyczy nie tylko biegów (60 m, 300 m, 600 m), ale też skoku w dal i rzutu piłeczką palantową. Obowiązują trzy grupy wiekowe (roczniki 2008, 2009 oraz 2010 i młodsze).

– W dniu imprezy od godz. 15:00 będzie można zgłosić swój udział w zawodach, a prawo startu mają wszyscy uczniowie szkół podstawowych. Każdy zawodnik może startować podczas jednych zawodów w dwóch konkurencjach (jednej biegowej i jednej technicznej). Zgłoszenia dokonujemy na karcie startowej bądź na druku zbiorowym dla szkół i klubów – informują organizatorzy.

Kolejne – po październikowych – etapy Czwartków Lekkoatletycznych odbędą się w kwietniu, maju i czerwcu 2021 roku. Finał miejski zaplanowany został na czerwiec.

Więcej informacji [mosir.jastrzebie] >>>

Komentarze

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Najnowsze informacje

Zapowiedzi

Galerie zdjęć

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny