Olimpijskie nadzieje TL Athletics

Kamil Przybyła; fot. Facebook / TL Athletics

Jak już informowaliśmy, reprezentant TL Athletics Jastrzębie Kamil Przybyła przebywa obecnie na zgrupowaniu Zaplecza Kadry Narodowej w Białogardzie. W ten sposób podopieczny Jakuba Staśkiewicza szykuje się do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, trwającej obecnie w województwie łódzkim. Po weekendowym wyczynie jastrzębianina możemy być pełni optymizmu.

W sobotę Kamil Przybyła wziął udział w 23. Zachodniopomorskim Wieczornym Mityngu Biegowym, gdzie walczył na swoim koronnym dystansie 800 m, w którym będzie także rywalizował na OOM.

Przybyła pobiegł w drugim z trzech biegów, wygrywając go z czasem 1:58.35 i zarazem poprawiając swój rekord życiowy. Osiągnięty wynik pozwolił naszemu sprinterowi na zajęcie dziewiątego miejsca w całej stawce. Najlepszy okazał się Filip Lewandowski z Cartusii Kartuzy z rezultatem 1:52:93.

Jak z nieukrywaną radością informuje TL Athletics, osiągnięty w Białogardzie wynik plasuje Kamila Przybyłę w krajowej czołówce, co daje nam nadzieję na awans nawet do Finału A tej prestiżowej rywalizacji.

Źródło: Facebook / TL Athletics

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?