„Przychodnia nieczynna z powodu kwarantanny”

fot. Marek Wróbel

„Informujemy, że od 04.11.2020 r. do 13.11.2020 r. przychodnia będzie nieczynna z powodu kwarantanny personelu” – brzmi napis na drzwiach jednego z NZOZ-ów przy ulicy Wrocławskiej.

Kierownictwo placówki wkazuje ponadto, iż „w celu kontaktu z lekarzem POZ, należy udać się do innych przychodni w mieście”. Proponowane lokalizacje to między innymi „ośrodki zdrowia” przy ulicy Wielkopolskiej, Łowickiej, Wodeckiego czy Dworcowej.

„Wizyty w poradniach specjalistycznych zostaną przełożone na innym termin, o czym poinformujemy pacjentów” – pada na koniec zapewnienie.

 1. Pisiory już nie wiedzą co robić i chcieliby władzę oddać. Zaczną się sądy i dziadostwo pójdzie na bruk więzienny. A kto by był głupi przyjąć władzę po spalonej ziemi polskiej ?

 2. Drogi Arni widac, ze nie chodziłeś do tej przychodni, w przciwnym razie wiedziałbyś, ze byla jedyną otwartą dla pacjentow. Zdania kwarantanna personelu nie rozumiesz? Zamknieta bo personel chory, kumasz juz?

  1. Chory na wory…
   Wolne potrzebowali więc wystarczyło, że jeden się „wymazał” magicznym testem i wszyscy mają 100% płatne l4. Może po cichu dorabiają w innych placówkach? Bo oni wszyscy wiedzą, jak „groźny” jest ten wirus…

   1. do TO SEM JA szkoda że zamknięta jest też tam przychodnia psychiatryczna bo mógłbyś skorzystać. A tak dalej będziesz pisał brednie

  2. Arni chodził chyba b do tej przychodni z boku wejście do specjalisty gdzie teraz termin musi nowy ustalić. Dlatego nie kuma.

 3. z Wrocławskiej

  No i mamy! Przychodnia zamknięta i człowieku lecz się tam tez jest przychodznia zdrowia psychicznego i jak ktoś ma probelmy z psychiką to przełoża na nastepny termin dobe jak ktos potrzebuje do specjalistu już.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry