Przychodzi osadzony do pracodawcy…

Grupa Wsparcia Wykluczonym wspierana przez Stowarzyszenie „Edukacja dla Rozwoju” z Jastrzębia -Zdroju prowadzi zajęcia dla osadzonych z tutejszego Zakładu Karnego pod nazwą „Przedsiębiorczość i kluczowe kompetencje społeczne na rzecz reintegracji osób osadzonych”.

„Osadzeni mają okazję do pracy z profesjonalnym trenerem rozwoju osobistego, ekspertem w dziedzinie wspierania zrównoważonego rozwoju kadr i doskonalenia kluczowych kompetencji pracowniczych, który prezentuje sprawdzone i właściwe rozwiązania komunikacyjne. W ramach treningu uczestnicy między innymi nabędą umiejętności przygotowujące ich do przyszłych rozmów z pracodawcami, podczas których będą potrafili przedstawić siebie w pozytywnym świetle. Uzyskają również wsparcie w zakresie pozyskania niezbędnych

W ramach treningu osadzeni między innymi nabędą umiejętności przygotowujące ich do przyszłych rozmów z pracodawcami, podczas których będą potrafili przedstawić siebie w pozytywnym świetle (fot. pixabay, zdjęcie ilustracyjne)

umiejętności w budowaniu trwałych i zróżnicowanych relacji interpersonalnych” – czytamy na stronie Zakładu Karnego w Jastrzębiu-Zdroju.

„Już pierwsze warsztaty spotkały się z dużym zainteresowaniem uczestników, a ilość zgłoszeń do kolejnych edycji pozwala stwierdzić, że zajęcia są nie tylko potrzebne, ale też wysoko oceniane przez beneficjentów projektu. Projekt ten realizowany jest w ramach Fundacji Instytutu Pracy i Edukacji w Gliwicach i jest dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich” – dowiadujemy się.

Warsztaty rozpoczęły się 18 września i odbywają się w niewielkich grupach z zachowaniem reżimu sanitarnego. W ramach projektu przewiduje się 6 spotkań, w których łącznie weźmie udział 30 osadzonych. (źródło: ZK Jastrzębie-Zdrój)

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Skup aut

Skup, złomowanie samochodów.
Gotówka i umowa od ręki.
Dojazd do klienta.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Czytaj więcej »

Carte Blanche

Usługi wykończeniowe,
gładzie, malowanie, kafelkowanie
sufity podwieszane, sufity napinane,
panele podłogowe i ścienne,
montaż drzwi i parapetów.
meble na wymiar.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny